Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Vysoké versus nízké dámské holínky

  Vysoké versus nízké dámské holínky

  Dámské holínky si můžete vybrat v mnoha barevných provedeních a v různých stylech. Dámy ovšem nejčastěji řeší, jaký bude nejlepší materiál a především, jakou výšku vybrat. A právě na výhody vyšších a nižších holínek se v tomto článku zaměříme primárně.

  Už dávno se nejedná pouze o funkční obuv do deště, ale dámské holínky skvěle podtrhnou váš styl. Vyniknete s nimi mimo jiné i na společenské události, kde se fantazii meze nekladou.

  Ještě se ale pozastavíme u materiálů, z nichž se dámské holínky vyrábí. V podstatě se jedná buďto o čistě gumové holínky, které jsou jakousi klasikou na zahradu a do nepříznivého deštivého počasí, anebo poněkud modernější kombinaci kvalitní gumy, plastu a pěny. Některé dámské gumáky jsou opatřeny speciálním elastickým materiálem, který je činí pružnější, na druhou stranu se o ně musíte správně starat. Pokud si je zakoupíte, tak vám to bude velice slušet, navíc se dají kombinovat také s šaty a sukní.

  Plusy vysokých dámských holínek

  Hlavním plusem vysokých dámských holínek je to, že hřejí větší část nohou a pochopitelně lépe chrání proti vyšší hladině vody. Nemusíte se obávat šlápnout s nimi i do hlubší kaluže, nebo se dokonce brodit potokem. To samé platí i o bahně. Vyšší gumáky samozřejmě lépe ochrání vaše oblečení, jako jsou džíny nebo jiné kalhoty. Vysoké dámské holínky vás lépe zahřejí v opravdu chladném počasí.

  Plusy nízkých dámských holínek

  Nízké dámské holínky, to je poněkud jiná kategorie. Vypadají opravdu elegantně a hodí se k různým ryze ženským otfitům. Ideální je sladit své oblečení s obuví nejen co se týká stylu, ale také barevně, pro holínky to pak platí dvojnásob. Nespornou výhodou nízkých holínek je snadné obouvání a vyzouvání. V poslední době si dámy velmi oblíbily kombinování nižších gumáků s kalhotami s dole rozšířenou nohavicí, které se do nízkých holínek snadno zasunou, aniž by došlo k pokrčení materiálu. Také nízké dámské holínky můžou být opatřeny materiálem, který zvyšuje jejich elasticitu. Pokud si ale zvolíte nízké gumáky, počítejte také s nižší ochranou proti různým nepřízním počasí a terénu.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ×

  Vyberte Parcelshop pro doručení