Hledat
Filters
Close

Mnoho důvodů, proč u nás nakupovat

Garance kvalitních služeb


  • Spolehlivost, kvalita produktů a rychlost dodání jsou pro internetový obchod Coolboty.cz samozřejmostí. Abychom udrželi vysoký standard našich služeb, věnujeme maximální pozornost péči o zákazníky. Jsme neustále připraveni plnit Vaše požadavky, přání a zodpovědět každý Váš dotaz. Ať potřebujete poradit s volbou vhodného způsobu doručení nebo pomoci s výběrem zboží, jsme tu pro Vás.

Doprava zdarma


Kdy za Vás platíme dopravu my?

  • při nákupu nad 1500 Kč
  • při první výměně zboží - Pozn.: Jedná se o dopravu od nás k Vám. Výměnnou zásilku odesíláme kurýrním dopravcem a nabídka platí pro zásilky s nulovým doplatkem, případně s platbou předem. V ostatních případech se dopravné řídí ceníkem.

Výměna nevyhovujícího zboží ZDARMA


Objednali jste si zboží a netrefili svoji velikost? Nevadí... Zdarma vám je vyměníme.

  • V takovém případě prosím pošlete zboží zpět na naši adresu COOL Trading s.r.o., Jakubská 91/IV, 377 01 Jindřichův Hradec a přiložte k němu kopii faktury (dokladu o koupi). Na kopii faktury prosím přesně specifikujte, za co chcete zboží vyměnit (název, kód, značka, velikost, barva, atd.). Jakmile obdržíme balíček, překontrolujeme zboží a v nejkratší možné době zašleme Vámi vybrané náhradní zboží. Poštovné od nás k vám platíme my. Výměna je tedy zdarma a trvá jen několik dnů.

Vrácení zboží ve lhůtě 30 dnů zcela ZDARMA


  • Nevíte, jestli objednáváte to správné zboží? U nás neriskujete. Zboží můžete vrátit do 30 dní od doručení bez udání důvodu a my Vám vrátíme peníze. Po obdržení zásilky a kontrole zboží vrátíme peníze zpět. Tento proces by neměl trvat déle než několik dnů. Sice nám zákon povoluje lhůtu až 14 dnů na vrácení peněz, ale nebudeme vaše finanční prostředky zbytečně zadržovat a posílat je zpět až těsně před uplynutím dané lhůty.

Věrnostní slevy


  • Nesmírně si vážíme každého našeho zákazníka, a proto jsme pro Vás připravili velice štědrý bonusový program, který Vás odmění zajímavými slevami. Více informací o programu naleznete ZDE.

Ověřeno zákazníky


  • Nezávislý portál Heureka.cz se zaměřuje na hodnocení kvality internetových obchodů. Posuzuje poměr kvalita/cena, úroveň poskytovaných služeb i průběh nákupu od objednání až po dodání k Vašim dveřím. Obchod Coolboty.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.

Místo pro osobní odběr zboží


  • Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na naší prodejně. Platit můžete hotově nebo předem bankovním převodem či platební kartou přímo na odběrním místě.
  • Adresa pro osobní odběr: COOL Trading s.r.o., Jakubská 91/IV, 377 01 Jindřichův Hradec