Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Blog

  Co by měly splňovat kvalitní zdravotní ponožky?
  Komentáře (0) Co by měly splňovat kvalitní zdravotní ponožky?
  Máte potíže s otékáním nohou? Je vaše pokožka až příliš citlivá, nebo se vám nadměrně potí nohy? Trpíte cukrovkou nebo některými dalšími potížemi, které mohou souviset s vašimi dolními končetinami? Zdravotní ponožky pro vás mohou být řešením, a to i při práci.
  Vyberte si dámské holínky, které budou sexy i funkční
  Komentáře (0) Vyberte si dámské holínky, které budou sexy i funkční
  Moderní dámské holínky vám zajistí kvalitní ochranu proti vlhkosti i špíně, ale mohou být také stylovým doplněním podzimního outfitu. Vybírat můžete z velkého množství designů a provedení a zároveň se můžete spolehnout na skvělou funkčnost v počasí, které není pro jiný typ obuvi příliš vhodné.
  Tvarování dámské boty ovlivňuje váš komfort při chůzi
  Komentáře (0) Tvarování dámské boty ovlivňuje váš komfort při chůzi
  I když je dámská obuv vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, nemusí to ještě znamenat, že vám dokonale padne. Tvarování boty je jednou z nejdůležitějších vlastností, kterou je třeba zohlednit při pořizování jakýchkoliv dámských bot. Myslete na komfort své nožky a přečtěte si pár tipů, které vám mohou pomoci ověřit si, zda je tvarování obuvi v pořádku.
  Základní kategorie outdoor obuvi dle náročnosti terénu
  Komentáře (0) Základní kategorie outdoor obuvi dle náročnosti terénu
  Outdoor obuv si rozdělujeme podle nejrůznějších parametrů. Dnes se zaměříme na jednotlivé kategorie dle toho, do jak náročného terénu budou outdoor boty určeny.
  Dětské holínky nejen z hlediska materiálů
  Komentáře (0) Dětské holínky nejen z hlediska materiálů
  Každý rodič myslí na to, aby se jeho dítě cítilo komfortně za každého počasí. Dětské holínky jsou proto obuví, která by neměla ve vašem botníku chybět. Jaký materiál je ideální? A jak by měly být takové dětské gumáky vyrobeny? Možná vám pomůže náš článek.
  Velikost a provedení cestovního kufru na kolečkách
  Komentáře (0) Velikost a provedení cestovního kufru na kolečkách
  K cestování na dovolenou, služební cestu, za rodinou, zkrátka kamkoliv, kde se chystáte zůstat po nějaký čas, patří neodmyslitelně kvalitní zavazadlo. Cestovní kufry na kolečkách vám velmi usnadní práci, neboť se s nimi opravdu nenadřete. Je ale potřeba vybrat správný model, takový, který vám bude vyhovovat především velikostí a svým provedením.
  Pár tipů, které vám pomohou vybrat správné dámské holínky
  Komentáře (0) Pár tipů, které vám pomohou vybrat správné dámské holínky
  Dámské holínky už zdaleka nepovažujeme pouze za nutnou ochranu nohou proti vodě a blátu. Pořídit můžete opravdu stylové, designové kousky, u kterých je ovšem zachována jejich funkce a vysoká praktičnost.
  Jak se vyvíjel deštník až do dnešní podoby?
  Komentáře (0) Jak se vyvíjel deštník až do dnešní podoby?
  Současné deštníky jsou nabízeny v mnoha podobách. Kromě základních typů, jako jsou deštníky holové, automatické či manuální skládací, můžete zvolit třeba partnerské deštníky nebo deštníky v luxusním provedení.
  Příčiny plochých nohou u dětí a čeho se vyvarovat při koupi prvních dětských botiček
  Komentáře (0) Příčiny plochých nohou u dětí a čeho se vyvarovat při koupi prvních dětských botiček
  I přes to, že lidské chodidlo je přírodou utvořeno velice propracovaně, ploché nohy dnes nejsou ničím neobvyklým. Většinou jsou důsledkem nevhodných návyků, ovšem tento problém se může objevit už u dětí, v jejich ranném věku. Jaké mohou být obecné příčiny plochých nohou u těch nejmenších?