Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Blog

  Kabinová zavazadla: velikostní a hmotnostní omezení
  Komentáře (0) Kabinová zavazadla: velikostní a hmotnostní omezení
  Co je kabinové zavazadlo? Může se jednat o kufr, cestovní tašku, ale třeba také o batoh. Důležité je uvědomit si to, že kabinová zavazadla jsou určená do menších zavazadlových prostorů a při letu, cestování autobusem či jiným dopravním prostředkem je můžete mít pěkně po ruce.
  Jak vybrat kvalitní rybářské holínky v 5 bodech
  Komentáře (0) Jak vybrat kvalitní rybářské holínky v 5 bodech
  Rybářské holínky jsou svým provedením natolik specifické, že se od klasických pracovních nebo stylových holínek opravdu podstatně liší.
  Z jakých materiálů se vyrábí moderní obuv?
  Komentáře (0) Z jakých materiálů se vyrábí moderní obuv?
  Pánská i dámská obuv se vyrábí z celé řady materiálů, případně z jejich kombinací. Zde je přehled těch nejčastějších a nechybí ani jejich krátké, ale výstižné charakteristiky.
  Vysoké versus nízké dámské holínky
  Komentáře (0) Vysoké versus nízké dámské holínky
  Dámské holínky si můžete vybrat v mnoha barevných provedeních a v různých stylech. Dámy ovšem nejčastěji řeší, jaký bude nejlepší materiál a především, jakou výšku vybrat. A právě na výhody vyšších a nižších holínek se v tomto článku zaměříme primárně.
  Cestovní tašky jako lehká a skladná varianta zavazadla
  Komentáře (0) Cestovní tašky jako lehká a skladná varianta zavazadla
  Chystáte se na dovolenou nebo na jiný druh cestování? Dobře si ujasněte, jaké zavazadlo si sebou vezmete. Může se samozřejmě jednat o klasický kufr, pokud se ale chystáte spíše na aktivní dovolenou, můžete si zvolit cestovní tašku, která je přirozeně vhodná na častější přesouvání, jinak řečeno, můžete ji mít stále při sobě. Samozřejmě, že můžete zavazadla zkombinovat, tedy si vzít kufr na přepravu většího obsahu a k tomu cestovní tašku, se kterou můžete kdykoliv vyrazit za poznáváním okolí.
  Dětské crocsy si najdou své místo v botníku
  Komentáře (0) Dětské crocsy si najdou své místo v botníku
  Crocsy si oblíbili dospělí napříč generacemi. Dají se nosit jako domácí obutí, stejně dobře ale poslouží jako obuv k vodě, nebo na nošení na zahradě. Není divu, že na ně nedají dopustit ani některé celebrity. A stále častěji je můžeme spatřit také na dětských nohou. Dětské crocsy mají hned několik výhod, díky nimž si je i ti nejmenší záhy zamilují. Které to jsou?
  Rozdělení deštníků podle typů a používaného mechanismu
  Komentáře (0) Rozdělení deštníků podle typů a používaného mechanismu
  Jak zvládáte období dešťů vy? Nosíte speciální plášť, pláštěnku, deštník, nebo se takovému deštivému počasí snažíte spíše vyhnout? Každopádně deštník je velice praktickou pomůckou, kterou se vyplatí nosit u sebe.
  Kupujte jen kvalitní cestovní kufry
  Komentáře (0) Kupujte jen kvalitní cestovní kufry
  Současné trhy jsou doslova zavaleny nekvalitním zbožím z Asie, i když to samozřejmě neplatí vždy. Podobně se objevují také ne právě kvalitní cestovní kufry, které slibují vysokou odolnost, dlouhodobou životnost a další vybrané vlastnosti.
  Nano impregnace a její výhody oproti běžné impregnaci
  Komentáře (0) Nano impregnace a její výhody oproti běžné impregnaci
  Nano impregnace obuvi využívá moderní nanotechnologii, která je velmi novátorská v mnoha směrech. Oproti běžné impregnaci, při které se pak využívají například vosky, silikony, nebo různé oleje, tak přináší nejednu výhodu. Hlavně je to lepší schopnost odpuzovat vodu a vlhkost i mnohé nečistoty.
  Proč jsou vložky do bot důležité?
  Komentáře (0) Proč jsou vložky do bot důležité?
  Vložky do bot, které jsou dnes obvyklou součástí téměř každého obutí, mnohdy považujeme za jakousi samozřejmost a vlastně si je ani neuvědomujeme. Ať už je to v obuvi zimní nebo letní, kvalitní vložky tam určitě nejsou náhodou.
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ×

  Vyberte Parcelshop pro doručení