Čas na vrácení. Nevhodné dárky můžete v klidu vrátit nebo vyměnit až do 15.1.2024.

Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Blog

  Kompresní ponožky nejenom pro nadšené sportovce
  Komentáře (0) Kompresní ponožky nejenom pro nadšené sportovce
  Moderní trendy mají tu schopnost, že se neustále vyvíjí a výrobci oblečení a doplňků tak pořád přichází s novinkami. Už jste slyšeli o kompresních ponožkách? Sice nejsou úplně žhavou novinkou, ovšem je pravdou, že ne každý si hned představí, o co jde a jak takové kompresní ponožky fungují. Často je nosí profesionální i amatérští sportovci, kteří na ně nedají dopustit. Proč je tomu tak?
  Dámské sněhule se hodí nejenom na hory
  Komentáře (0) Dámské sněhule se hodí nejenom na hory
  Poslední roky jsou v naší oblasti chudé na sníh a také teploty neklesají tak nízko, jako tomu bylo v letech minulých. To ale neznamená, že byste si neměly chránit nohy kvalitní dámskou obuví, která má ty nejlepší tepelně izolační vlastnosti. Sněhule zkrátka frčí a již se neodmyslitelně zařadily k prvkům outfitu, které nejen doplní, ale také mohou zcela dominovat. Taková kombinace dámských sněhulí s kožíškem s těsnými džínami nebo legínami způsobí efekt, kterého si nelze nevšimnout.
  Na co dát pozor při výběru outdoor obuvi?
  Komentáře (0) Na co dát pozor při výběru outdoor obuvi?
  Základem je samozřejmě správná velikost. Pokud si totiž zvolíte outdoor obuv, která vám bude příliš těsná, nebo naopak až moc volná, může vám to dosti výrazně znepříjemnit pohyb v terénu. Právě u outdoor bot je o to důležitější, aby vám dokonale padly.
  Holínky kamkoliv
  Komentáře (0) Holínky kamkoliv
  Pánské i dámské holínky k deštivému počasí již neodmyslitelně patří. Jejich funkcí je hlavně ochrana nohou proti namoknutí, zároveň ale můžou vypadat velice stylově a stát se součástí elegantního outfitu. Kam všude si můžete takové gumáky obout?
  Komentáře (0) Karnaubský vosk na boty – méně známé leštidlo
  Je to vaše volba, zda si na čištění a leštění bot zvolíte tekutá nebo tuhá čistidla. Karnaubský vosk určitě stojí za zmínku, přes to, že je známý spíše majitelům automobilů. Velmi dobře se hodí také na leštění obuvi, zejména pak kožené.
  Bezpečné a funkční boty na pláž
  Komentáře (0) Bezpečné a funkční boty na pláž
  Nejlepší obuv na pláž je taková, která nabízí pohodlí a zároveň dokáže ochránit nohu nejenom na písku, ale také ve vodě. Pro takové účely je jako stvořená gumová obuv se zesílenou podrážkou, kterou si snadno kdykoliv nazujete a také se lehce vyzouvá. Na takové písečné pláži se budete při chůzi cítit relativně bezpečně, i když nikdy nevíte, co se může skrývat pod svrchní vrstvou písku, ovšem v mnoha destinacích se nachází pláže oblázkové nebo dokonce kamenité. A to už budete potřebovat pořádnou ochranu.
  Základní rozdělení batohů
  Komentáře (0) Základní rozdělení batohů
  Vybrat vhodný batoh nemusí být jen tak. Není divu, že se batohy rozdělují do několika základních kategorií, kdy každá je určená pro jiný způsob transportu různých věcí a také do různých prostředí. Batohy se dají dělit také podle velikosti a dalších kritérií, my se ale zaměříme na klasifikaci podle použití.
  Vyberte si lodičky, které vám padnou nejen k postavě
  Komentáře (0) Vyberte si lodičky, které vám padnou nejen k postavě
  Jaká obuv vám bude nejvíce slušet k letním šatičkám? Vaši postavu a štíhlost nožky rozhodně zvýrazní dámské lodičky.
  Vyberte si barefoot obuv přesně na nohu
  Komentáře (0) Vyberte si barefoot obuv přesně na nohu
  Mnoho lidí si oblíbilo barefoot obuv, která může mít různé podoby. Může se jednat o klasické tenisky, ale také například holínky, které velmi dobře poslouží do nepohody. Málokdo, kdo se vyzná ve světě moderních trendů není obeznámen s tím, co barefoot obutí vlastně představuje, přesto si připomeňme, o co se jedná.
  Chytrý deštník Oombrella
  Komentáře (0) Chytrý deštník Oombrella
  Historie deštníků je velmi velmi dlouhá, první se objevily už někdy před dvěma tisíci lety. Ovšem za tohle období neprošly až takovou revolucí, co se týká jejich používání. Ano, samozřejmě, že nesmíme opomenout určitý vývoj, jehož výsledkem jsou například deštníky vystřelovací a automatické, to co si ale připravila francouzská firma Wezzoo, to je opravdový pokrok jdoucí ruku v ruce s dnešní dobou.
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★