Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Blog

  Kvalitní materiály pro výrobu cestovních tašek
  Komentáře (0) Kvalitní materiály pro výrobu cestovních tašek
  Rozhodli jste se, že si pořídíte novou cestovní tašku na dovolenou, do práce, nebo na běžné nákupy? Cestovní tašky se dnes mohou rozdělovat podle nejrůznějších parametrů, kdy mezi ty nejdůležitější patří nepochybně velikost, tvarové provedení, design, na ten je kladen velký důraz nejenom u žen, a také jsou důležité různé doplňkové prvky zvyšující komfort.
  Co nosit k dámským sněhulím?
  Komentáře (0) Co nosit k dámským sněhulím?
  Dámské sněhule se mohou stát i vašim dominantním prvkem celkového zimního outfitu. Možná ale nejste tolik zkušená s touto obuví a pokládáte si důležitou otázku, co se právě k nim bude nejlépe hodit, abyste vypadala dokonale sladěně, elegantně a byla jste, pokud možno in podle nejnovějších trendů.
  Dětské holínky, které zahřejí na podzim i v zimě
  Komentáře (0) Dětské holínky, které zahřejí na podzim i v zimě
  Dětské holínky dnes zdaleka nepředstavují pouze nudné jednobarevné modely toho nejjednoduššího provedení, u nichž jde jen o onu základní funkci, tedy ochranu dětské nožky proti vodě. Na trhu se můžete setkat s obrovským výběrem nejrůznějších tvarů, barevných kombinací a designů, které ocení jak dospělí milovníci módy, tak také samotné děti.
  Kotníková zimní obuv se šněrováním patří do každého dámského botníku
  Komentáře (0) Kotníková zimní obuv se šněrováním patří do každého dámského botníku
  Kotníkové boty vypadají skvěle na každé ženě, mají svůj jedinečný styl a zároveň vás učiní mladší. Zavazovací kotníková obuv na zimu může mít spoustu podob a hodí se k různým outfitům. Oceníte je nejenom v zimě, ale také v sychravých podzimních časech.
  Vyberte si dámské kozačky na míru své postavě
  Komentáře (0) Vyberte si dámské kozačky na míru své postavě
  Ať už řešíte určité mindráky se svou postavou, nebo jste s ní naopak spokojena, může vás poněkud trápit výběr vhodných dámských zimních kozaček. Zde je pár tipů pro ženy štíhlé i plnoštíhlé, větší i menší postavy.
  Dámské sněhule do města i do vánice
  Komentáře (0) Dámské sněhule do města i do vánice
  Určitě uznáte, že zimy posledních let v naší oblasti nejsou právě třeskuté. Sníh abyste pohledali i v prosinci a lednu, nicméně teploty hlubokou pod nulou nejsou výjimkou. Pokud si pak uvědomíte, že chladno přichází od spodu, bude vám asi jasné, že právě kvalitní zimní obutí je základem toho, abyste byly pěkně v teploučku.
  Rozdělení trekové obuvi
  Komentáře (0) Rozdělení trekové obuvi
  Trekové boty se těší velké oblíbenosti. Jsou vhodné do různých terénů, do každého počasí a do všech možných prostředí. Není tedy divu, že se rozdělují na celou řadu typů. Pojďme si je vyjmenovat a krátce charakterizovat.
  Dětské zimní boty musí nejen hřát, ale být také nepromokavé a zároveň prodyšné
  Komentáře (0) Dětské zimní boty musí nejen hřát, ale být také nepromokavé a zároveň prodyšné
  Praktičnost dětské zimní obuvi přispívá k pohodlíčku a ochraně. Z dnes nabízených typů dětských zimních bot si můžeme jmenovat například dětské sněhule, kozačky, zateplené gumáky, outdoor boty nebo pohorky s kožíškem.
  Co by měly splňovat kvalitní zdravotní ponožky?
  Komentáře (0) Co by měly splňovat kvalitní zdravotní ponožky?
  Máte potíže s otékáním nohou? Je vaše pokožka až příliš citlivá, nebo se vám nadměrně potí nohy? Trpíte cukrovkou nebo některými dalšími potížemi, které mohou souviset s vašimi dolními končetinami? Zdravotní ponožky pro vás mohou být řešením, a to i při práci.
  Vyberte si dámské holínky, které budou sexy i funkční
  Komentáře (0) Vyberte si dámské holínky, které budou sexy i funkční
  Moderní dámské holínky vám zajistí kvalitní ochranu proti vlhkosti i špíně, ale mohou být také stylovým doplněním podzimního outfitu. Vybírat můžete z velkého množství designů a provedení a zároveň se můžete spolehnout na skvělou funkčnost v počasí, které není pro jiný typ obuvi příliš vhodné.