Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Blog

  Dětské holínky do každého nečasu
  Komentáře (0) Dětské holínky do každého nečasu
  K základní dětské obuvi se nepochybně řadí holínky. Děti v nich ťapkají rády, neboť je to obuv vhodná do každého počasí, do každého terénu a ke každému dovádění. Co si budeme povídat, každé dítko se rádo projde nějakou tou kaluží a bláto je pro ně hmotou, které jednoduše neodolá.
  Jak učinit obuv nepromokavou? Použijte impregnaci.
  Komentáře (0) Jak učinit obuv nepromokavou? Použijte impregnaci.
  Nejen podzim, ale také jaro je ročním obdobím, které se nese ve znamení častých dešťů. Je sice fajn, když si koupíte kvalitní pláštěnku, nebo deštník, které vás ochrání proti náporu vodních provazců, ale měli byste se chránit také dole. Dobře zvolená voděodolná obuv vás ochrání především proti přívalovým dešťům, kdy hladina vody může dosahovat docela vysoko. První z možností jsou samozřejmě holínky, ty si ale těžko obujete do práce nebo jinam, pokud si nejste jisti, že bude pršet.
  Dřeváky znovu získávají na oblibě
  Komentáře (0) Dřeváky znovu získávají na oblibě
  Hledáte originální obuv na jaro? Takové dřeváky zažívají velký návrat, o tom vůbec nepochybujte. Stále více žen propadá jejich kouzlu, které je založeno na určité rustikálnosti, stabilitě a v poslední době také vytříbeném stylu.
  Bez stylového deštníku se na jaře jen těžko obejdete
  Komentáře (0) Bez stylového deštníku se na jaře jen těžko obejdete
  Deště k jaru jednoduše patří a správná žena si velmi potrpí na tom, aby vypadala skvěle za každého počasí. Dámský deštník při tom chrání nejenom proti dešti, ale v případě nutnosti poslouží také jako provizorní slunečník. Najde se celá řada typů deštníků, kdy každý z nich má svá specifika. Jaký bude vyhovovat právě vám?
  Pánské skate boty jsou vhodné i na zimu
  Komentáře (0) Pánské skate boty jsou vhodné i na zimu
  Pánové, zima už je sice v plném proudu, to ale neznamená, že je pozdě na nákup kvalitních zimních bot. Možná jste si zakoupili model obuvi,která vám jaksi nesedí a zvažujete také pořízení vhodnější varianty. A vzhledem k tomu, že zima bude brzy u konce, můžete zvolit takové obutí, které vám pak bude výborně sloužit také po zbytek roku. Pánské skate boty jsou totiž vhodné také na zimu.
  Dámské zimní boty, které zahřejí a pozvednou styl
  Komentáře (0) Dámské zimní boty, které zahřejí a pozvednou styl
  Je sice pravda, že v posledních letech nejsou zimy, co bývaly. A o takové ladovské zimě se nám může v nižších polohách jenom zdát. Přesto byste se neměli nechat překvapit mrazem, vždyť už teploty pár stupňů pod nulou mohou znamenat prochladnutí nohou. Právě nohy patří k tělesným partiím, které jsou na chlad nejvíce náchylné a v těch nejhorších případech na nich mohou dokonce vzniknout omrzliny.
  Mušketýrky pro štíhlonohé krásky
  Komentáře (0) Mušketýrky pro štíhlonohé krásky
  Hledáte takovou dámskou zimní obuv, která všem vyrazí dech? A dokáže podtrhnout vaši ženskost, prodloužit nohy a zkrátka vás učinit velmi atraktivní? Pojďte do mušketýrek. Jedná se o kozačky, které již mají svou tradici a skutečně se výrazně podobají obuvi, kterou nosili historičtí mušketýři, ale také třeba bukanýři. Proto se jim někdy říká bukanýrky.
  Sněhule, které vybočují
  Komentáře (0) Sněhule, které vybočují
  Není to tak dlouho, kdy byly ještě dámské sněhule považovány za funkční obuv, chránící proti sněhu a chladu. V současnosti můžeme směle říct, že se zařadily po bok kozaček a stala se z nich zimní obuv, která má svůj neotřelý styl. Na trhu si můžete prohlédnout celou škálu barev a provedení a možná tu a tam narazíte na něco opravdu netradičního. Jako jsou neforemné sněhule.
  Dámské boty s kožíškem oceníte jako ochranu proti chladu i doplněk outfitu
  Komentáře (0) Dámské boty s kožíškem oceníte jako ochranu proti chladu i doplněk outfitu
  Mezi dámské zimní boty, které se vyplatí nosit hned z několika důvodů, patří boty s kožíškem. A proč právě tento model zimní obuvi? Dámská obuv s kožíškem je nepochybně velice stylová a kožíšek zajistí spoustu komfortu i ve velmi chladném počasí.
  Vybíráme pánské zimní boty
  Komentáře (0) Vybíráme pánské zimní boty
  Pánská zimní obuv vyžaduje dostatek pozornosti. Nezáleží zdaleka pouze na stylu, designu a barevném provedení, zimní boty pro muže by měly být především praktické a dobře chránit nohu proti chladu. Pojďme si o pánských zimních botách říct to, co je podstatné. Pokud si letos nejste jisti, pak je zde pár tipů, které by vás mohly nasměrovat.
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★