Čas na vrácení. Nevhodné dárky můžete v klidu vrátit nebo vyměnit až do 20.1.2023.

Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Blog

  Dámské boty s kožíškem oceníte jako ochranu proti chladu i doplněk outfitu
  Komentáře (0) Dámské boty s kožíškem oceníte jako ochranu proti chladu i doplněk outfitu
  Mezi dámské zimní boty, které se vyplatí nosit hned z několika důvodů, patří boty s kožíškem. A proč právě tento model zimní obuvi? Dámská obuv s kožíškem je nepochybně velice stylová a kožíšek zajistí spoustu komfortu i ve velmi chladném počasí.
  Vybíráme pánské zimní boty
  Komentáře (0) Vybíráme pánské zimní boty
  Pánská zimní obuv vyžaduje dostatek pozornosti. Nezáleží zdaleka pouze na stylu, designu a barevném provedení, zimní boty pro muže by měly být především praktické a dobře chránit nohu proti chladu. Pojďme si o pánských zimních botách říct to, co je podstatné. Pokud si letos nejste jisti, pak je zde pár tipů, které by vás mohly nasměrovat.
  Umíte správně čistit dámské tenisky?
  Komentáře (0) Umíte správně čistit dámské tenisky?
  Správné čištění tenisek nepodceňujte. Vždy může nastat nečekaná změna počasí a blátu nebo jiným nečistotám se zkrátka nevyhnete. Ideální je teplá voda s trochou mýdla, pozor praní v pračce se rozhodně nedoporučuje, dámské tenisky by se mohly srazit a rovněž dochází k poškození textilie a ke snížení její životnosti.
  Jak vybrat dámské tenisky a jak je nosit?
  Komentáře (0) Jak vybrat dámské tenisky a jak je nosit?
  Je velmi důležité, abyste si vybraly takové dámské tenisky, které vám padnou a také poslouží svému účelu. Pokud byste si totiž zvolily nevhodné tenisky, nebude se na ně vztahovat případná reklamace. Správná velikost je tedy základem úspěchu, vždy počítejte s asi jedním centimetrem navíc, aby se prsty nohou dobře prokrvovaly.
  Komentáře (0) Pár užitečných tipů před koupí dětské zimní obuvi
  Dětské zimní boty nemají být pouze pěkné, ale hlavně musí chránit nožku proti chladu a mokru. Hřejivost by měla být samozřejmostí, při tom ale nezapomeňte na to, že dětská noha musí také dýchat a mít trochu té volnosti. Než se vydáte na nákup dětských zimních bot, určitě se vám bude hodit pár tipů.
  Komentáře (0) Pečujte se o své outdoor boty na jedničku
  Outdoorová obuv je pro spoustu lidí naprostou nezbytností, a nemusí se zdaleka jednat pouze o dobrodruhy, kteří si rádi vyrazí někam do terénu. Outdoorové boty jsou výborné do každého počasí, na různé povrchy a vyznačují se vysokou odolností a výdrží, která překvapí. I vy byste si rádi pořídili outdoor obutí? Pak nezapomínejte, že i tento typ obuvi vyžaduje určitou péči.
  Komentáře (0) Dámské lodičky do společnosti, do práce i na rande
  Lodičky dokážou pěkně podtrhnout ladnost ženské nožky a jsou vhodné k různým, příležitostem. Samozřejmě na společenské události, jako jsou plesy, svatby, firemní a jiné večírky či párty s kamarády.
  Jakou obuv si zvolit na dovolenou k moři?
  Komentáře (0) Jakou obuv si zvolit na dovolenou k moři?
  Do zavazadla na dovolenou k moři byste si rozhodně měli zabalit vhodnou obuv, takovou, která se bude hodit jak na pláž, tak na kratší přesuny do hotelu, nebo třeba na nákupy suvenýrů.
  Rozdělení deštníků podle typu otevíracího mechanismu
  Komentáře (0) Rozdělení deštníků podle typu otevíracího mechanismu
  Zvláště léto a podzim jsou ročními obdobími, která se vyznačují zvýšenou deštivostí. Proto byste měli být vybaveni správnou ochranou proti namoknutí. Může se jednat o pláštěnku, nebo poněkud pohodlnější a také praktičtější deštník.
  Dětské holínky jako nezbytnost do sychravého počasí
  Komentáře (0) Dětské holínky jako nezbytnost do sychravého počasí
  Ochranu dětské nožky v sychravém počasí zajistí kvalitní holínky. Nejlépe takové, u nichž je spojena odolnost proti promoknutí a ten správný dětský design. Chystáte se na pořízení prvních holínek pro dítko? Pak byste si měli uvědomit několik základních faktů a řídit se určitými radami, díky nimž se vyhnete pozdějším potížím. Důležitá je při tom nejenom velikost, ale také další vlastnosti a charakteristiky.
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★