Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít

  Bonusový program

  Sbírejte body a získejte slevu na Váš další nákup.

  Nesmírně si vážíme každého našeho zákazníka, a proto jsme pro Vás připravili velice štědrý bonusový program, který Vás odmění zajímavými slevami.

  Jak se mohu stát součástí bonusového programu?

  Je to velice jednoduché, stačí se pouze zaregistrovat na našich stránkách a následně při každém nákupu přihlásit. Body tak sbíráte za každou uskutečněnou objednávku. Díky registraci budete mít i předvyplněnou doručovací adresu.

  Jak se mohu zaregistrovat?

  Na hlavní straně vpravo nahoře se nachází text "Můj Účet", pro přímé přesměrování na registrační formulář prosím klikněte zde. Po vyplnění registračního formuláře klikněte na "Registrovat". Pečlivě si zaznamenejte e-mail (uživatelské jméno) a heslo, které jste při registraci vyplnili. Tento e-mail a heslo použijete při každém dalším přihlášení.

  Pozn.: Body lze sbírat, jen pokud jste přihlášeni ve svém uživatelském účtu.

  Kolik bodů dostanu?

  Za každých utracených 20 Kč získáváte 1 bod
  1 bod = 1 Kč
  Pokud nakoupíte v našem internetovém obchodě např. za 2000 Kč, získáváte 100 bodů, které můžete při dalším nákupu proměnit ve slevu 100 Kč.
  Věrnostní body nemusíte uplatnit hned v další objednávce, ale můžete je i nadále sbírat a využít je, až když budete chtít.

  Kdy se mi připíší body za objednávku?

  Body se připíší na Váš uživatelský účet, jakmile obdržíme platbu za objednávku.

  Jak zjistím, kolik mám bodů?

  Pro zjištění počtu věrnostních bodů se přihlašte do svého uživatelského účtu (použijte e-mail a heslo, které jste vyplnili při registraci). Aktuální počet bodů vždy vidíte v záložce "Můj účet / Získané body" nebo přímo v objednávkovém formuláři, kde také můžete body ihned využít.

  Jak mohu využít nasbírané body?

  Aktuální počet Vašich bodů vidíte po přihlášení přímo v objednávkovém formuláři. Pro využití věrnostních bodů stačí jednoduše zakliknout "Použít své věrnostní body".

  Závěrečná ustanovení

  Tento bonusový program nabývá účinnosti dnem zveřejnění na webových stránkách. Provozovatel si vyhrazuje právo podmínky akce kdykoliv měnit nebo akci zcela zrušit.

  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★