Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít

  Bonusový program

  Sbírejte body a získejte slevu na Váš další nákup.

  Nesmírně si vážíme každého našeho zákazníka, a proto jsme pro Vás připravili velice štědrý bonusový program, který Vás odmění zajímavými slevami.

  Jak se mohu stát součástí bonusového programu?


  • Je to velice jednoduché, stačí se pouze zaregistrovat na našich stránkách a následně při každém nákupu přihlásit. Body tak sbíráte za každou uskutečněnou objednávku. Díky registraci budete mít i předvyplněnou doručovací adresu.

  Jak se mohu zaregistrovat?


  • Na hlavní straně vpravo nahoře se nachází text "Můj Účet", pro přímé přesměrování na registrační formulář prosím klikněte zde. Po vyplnění registračního formuláře klikněte na "Registrovat". Pečlivě si zaznamenejte e-mail (uživatelské jméno) a heslo, které jste při registraci vyplnili. Tento e-mail a heslo použijete při každém dalším přihlášení.

  Pozn.: Body lze sbírat, jen pokud jste přihlášeni ve svém uživatelském účtu.

  Kolik bodů dostanu?


  • Za každých utracených 20 Kč získáváte 1 bod
   1 bod = 1 Kč
   Pokud nakoupíte v našem internetovém obchodě např. za 2000 Kč, získáváte 100 bodů, které můžete při dalším nákupu proměnit ve slevu 100 Kč.
   Věrnostní body nemusíte uplatnit hned v další objednávce, ale můžete je i nadále sbírat a využít je, až když budete chtít.

  Kdy se mi připíší body za objednávku?


  • Body se připíší na Váš uživatelský účet, jakmile obdržíme platbu za objednávku.

  Jak zjistím, kolik mám bodů?


  • Pro zjištění počtu věrnostních bodů se přihlašte do svého uživatelského účtu (použijte e-mail a heslo, které jste vyplnili při registraci). Aktuální počet bodů vždy vidíte v záložce "Můj účet / Získané body" nebo přímo v objednávkovém formuláři, kde také můžete body ihned využít.

  Jak mohu využít nasbírané body?


  • Aktuální počet Vašich bodů vidíte po přihlášení přímo v objednávkovém formuláři. Pro využití věrnostních bodů stačí jednoduše zakliknout "Použít své věrnostní body".

  Závěrečná ustanovení


  • Tento bonusový program nabývá účinnosti dnem zveřejnění na webových stránkách. Provozovatel si vyhrazuje právo podmínky akce kdykoliv měnit nebo akci zcela zrušit.