Hledat
Filters
Close

Bonusový program

Sbírejte body a získejte slevu na Váš další nákup.

Nesmírně si vážíme každého našeho zákazníka, a proto jsme pro Vás připravili velice štědrý bonusový program, který Vás odmění zajímavými slevami.

Jak se mohu stát součástí bonusového programu?


 • Je to velice jednoduché, stačí se pouze zaregistrovat na našich stránkách a následně při každém nákupu přihlásit. Body tak sbíráte za každou uskutečněnou objednávku. Díky registraci budete mít i předvyplněnou doručovací adresu.

Jak se mohu zaregistrovat?


 • Na hlavní straně vlevo nahoře se nachází text "Nová registrace", pro přímé přesměrování na registrační formulář prosím klikněte zde. Po vyplnění registračního formuláře klikněte na "Registrovat". Pečlivě si zaznamenejte e-mail (uživatelské jméno) a heslo, které jste při registraci vyplnili. Tento e-mail a heslo použijete při každém dalším přihlášení.

Pozn.: Body lze sbírat, jen pokud jste přihlášeni ve svém uživatelském účtu.

Kolik bodů dostanu?


 • Za každých utracených 20 Kč získáváte 1 bod
  1 bod = 1 Kč
  Pokud nakoupíte v našem internetovém obchodě např. za 2000 Kč, získáváte 100 bodů, které můžete při dalším nákupu proměnit ve slevu 100 Kč!
  Věrnostní body nemusíte uplatnit hned v další objednávce, ale můžete je i nadále sbírat a využít je, až když budete chtít.

Kdy se mi připíší body za objednávku?


 • Body se připíší na Váš uživatelský účet, jakmile obdržíme platbu za objednávku.

Jak zjistím, kolik mám bodů?


 • Pro zjištění počtu věrnostních bodů se přihlašte do svého uživatelského účtu (použijte e-mail a heslo, které jste vyplnili při registraci). Aktuální počet bodů vždy vidíte v záložce "Můj účet / Získané body" nebo přímo v objednávkovém formuláři, kde také můžete body ihned využít.

Jak mohu využít nasbírané body?


 • Aktuální počet Vašich bodů vidíte po přihlášení přímo v objednávkovém formuláři. Pro využití věrnostních bodů stačí jednoduše zakliknout "Použijte mé bonusové body".

Závěrečná ustanovení


 • Tento bonusový program nabývá účinnosti dnem zveřejnění na webových stránkách. Provozovatel si vyhrazuje právo podmínky akce kdykoliv měnit nebo akci zcela zrušit.