Čas na vrácení. Nevhodné dárky můžete v klidu vrátit nebo vyměnit až do 21.1.2022.

Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Vyberte si dámské kozačky na míru své postavě

  Vyberte si dámské kozačky na míru své postavě

  Ať už řešíte určité mindráky se svou postavou, nebo jste s ní naopak spokojena, může vás poněkud trápit výběr vhodných dámských zimních kozaček. Zde je pár tipů pro ženy štíhlé i plnoštíhlé, větší i menší postavy.

  Menší plnoštíhlá

  Jaké dámské kozačky se budou nejlépe hodit k menší dámě, která má výraznější křivky? Budou to kozačky na podpatku, ideálně pak se silnějšími sloupky nebo s klínkem. Pro podpoření štíhlejšího vzhledu si můžete vybrat dámské kozačky s delší špicí. Co se barvy týká, tak by měla být, pokud možno jednotná, ne zbytečně šokující, a co si budeme povídat černou nikdy nic nezkazíte, navíc je o ní známo, že zeštíhluje, což bude platné také pro vaše lýtka a stehna. Kotníkové dámské kozačky s plochou podrážkou jsou pro ženy nižšího vzrůstu naprosto nevhodné.

  Menší štíhlá

  Jste nižšího vzrůstu a zároveň se pyšníte štíhlou postavou? Pro vás budou jako stvořené dámské kozačky s podpatkem, klidně i vyšším a tenkým. Nejlepší bude sladit barvu se spodní částí vašeho outfitu, nižší provedení by zde již nemělo být problémem, pokud se můžete pochlubit štíhlými lýtky.

  Vysoká plnoštíhlá

  Vysoká plnoštíhlá žena by měla dát přednost kozačkám na nižším podpatku, nebo zcela bez podpatku. Centimetry navíc jsou v tomto případě zbytečností, zvláště pokud je váš partner podobně vysoký. Nemá smysl ho převyšovat. Plochá podrážka je tedy ideální volbou, podobně jako širší a nižší podpatky. Máte-li silnější lýtka, nebudou vhodné těsné kozačky. Provedení nad kolena je pro vysoké plnoštíhlé ženy velmi vhodné a sexy.

  Vysoká štíhlá

  Máte to štěstí, že jste vysoká a štíhlá? Většina modelek, které mají právě takové parametry, dávají přednost kozačkám s plochým podpatkem, ideálně se zaoblenou přední částí. Svršek může být klidně ve více střizích a s oblibou nosí také dámské zimní kozačky s vrásněním či dokonce s třásněmi.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít