Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Pánské skate boty jsou vhodné i na zimu

  Pánské skate boty jsou vhodné i na zimu

  Pánové, zima už je sice v plném proudu, to ale neznamená, že je pozdě na nákup kvalitních zimních bot. Možná jste si zakoupili model obuvi,která vám jaksi nesedí a zvažujete také pořízení vhodnější varianty. A vzhledem k tomu, že zima  bude brzy u konce, můžete zvolit takové obutí, které vám pak bude výborně sloužit také po zbytek roku. Pánské skate boty jsou totiž vhodné také na zimu.

  Kotníkové jsou lepší

  Skate boty jsou samozřejmě ideální na teplejší část roku, pokud si ale zvolíte kotníkové a navíc ještě s kožíškem, můžete si být jisti, že splní svůj účel také za chladného počasí. Obecně ale platí, že i bez kožíšku dokážou pěkně zahřát. Jejich vnitřní výstelka je konstruována tak, aby byla vaše noha uložena jako v bavlnce. Má tu skvělou schopnost, že na jednu stranu velmi dobře odvádí pot, na druhou stranu pak hřeje.Vyšší varianta skate bot je dobrá i v tom, že zabrání tomu, aby se vám dovnitř dostal sníh, pokud je zrovna vyšší nadílka, nebo se pohybujete ve vyšších polohách.

  Odolná podrážka

  Skate obuv je celkově vysoce odolná a při tom natolik tvárná, že se postupně přizpůsobí tvaru vaší nohy a také vaší chůzi. Podrážka zde musí být vysoce odolná, protože primárně jsou takové boty vyrobeny pro skateboardisty, kteří se prohání na prkně a předvádí různé náročné triky. Podrážka je většinou vyrobena z odolné pryže, která je ale pružná a při chůzi pohodlná. V zimě pak splňuje vysoké nároky na schopnost izolovat od chladu.

  Volba materiálu

  Skejťáci obecně preferují spíše broušenou kůži, neboli semiš, případně textilní materiály. Je to z toho důvody, že se dokážou lépe přizpůsobit, jsou pružnější a pří jízdě na skateboardu netrvá tak dlouho, aby získaly správný tvar a dokázaly dobře spolupracovat s prknem. Na zimu bychom ale doporučili spíše kožené pánské skate boty, neboť jen tak nepromoknou a jsou celkově odolnější proti chladu.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★