Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Dřeváky znovu získávají na oblibě

  Dřeváky znovu získávají na oblibě

  Hledáte originální obuv na jaro? Takové dřeváky zažívají velký návrat, o tom vůbec nepochybujte. Stále více žen propadá jejich kouzlu, které je založeno na určité rustikálnosti, stabilitě a v poslední době také vytříbeném stylu. Můžete si nazout dřeváky s cvočky, sandály v tomto stylu, nebo rovnou dřevěné střevíce na vysokém podpatku. Inspirace holandským venkovem skýtá nejen originalitu stylu, ale také nepřehlédnutelné zdravotní přínosy.

  Z čeho jsou tvořeny?

  Dámské dřeváky získaly svůj název podle dřevěné podešve, nebo chcete-li spodní části, svrchní část by zase měla být tvořena pravou kůží, abyste si byly jisty, že obouváte skutečnou klasiku. Podpatky pak mohou být různě vysoké a také rozličně široké.

  Kdy a kde je nosit?

  Pokud hovoříme o venkovním nošení dámských dřeváků, tak jsou samozřejmě vhodné hlavně na teplejší část roku, v interiéru je pak můžete nosit celoročně, ať už v práci, nebo doma.

  Přírodní barvy

  Není problém sehnat dřeváky vyzývavých a křiklavějších barev, neboť fantazii výrobců se meze nekladou. Ovšem vedou hlavně hnědé černé a cihlové barevné tóny.

  Proč nosit právě dřeváky?

  Máte pocit, že dámské dřeváky jsou nepohodlnou obuví a mohou nohám dokonce uškodit? Opak je pravdou a díky správně tvarované stélce získá vaše klenba nohou dokonalou podporu. Možná bude chvíli trvat, než si na chůzi v dřevácích zvyknete,  ale není to zase tak dlouho. Stejně tak podporují správné držení páteře.

  Dřeváky poskytují dostatek prostoru prstům, neboť mají širokou špici, pokud mají svrchní část vyrobenou z kůže, zajití také odolnost proti vlhkosti a mokru, stejně jako dobrou prodyšnost.

  A co oceníte zejména doma a v práci, dřeváky nazujete během sekundy.

  Fandíte přírodním a ekologickým materiálům? Vsaďte na dřeváky, které jdou ruku v ruce s přírodou a pravým venkovským stylem. Jedná se tak o dámskou obuv, u níž je kombinována poctivá moderní výroba s klasickým designem.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★