Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Dětské holínky, které zahřejí na podzim i v zimě

  Dětské holínky, které zahřejí na podzim i v zimě

  Dětské holínky dnes zdaleka nepředstavují pouze nudné jednobarevné modely toho nejjednoduššího provedení, u nichž jde jen o onu základní funkci, tedy ochranu dětské nožky proti vodě. Na trhu se můžete setkat s obrovským výběrem nejrůznějších tvarů, barevných kombinací a designů, které ocení jak dospělí milovníci módy, tak také samotné děti. I ony si mohou gumáky obouvat s radostí a těšit se, až s nimi vyrazí do ulic, nebo do přírody.

  Gumáky na podzim i na zimu

  Pro děti, na rozdíl od dospělých, je podzim velkou výzvou. Mají radost z každé kaluže, do kterého mohou šlápnout a bláto je pro ně velkým lákadlem. Neomezujte je příliš v jejich podzimních hrátkách a vybavte je kvalitními holínkami, které je ochrání.

  Na podzim postačí dětské gumáky bez zateplení, musí ovšem splňovat poměrně vysoké nároky na nepromokavost. Nekupujte proto pouze podle ceny, levnější holínky totiž mohou být vyrobeny z méně kvalitních materiálů, které sice chvíli proto vlhku ochrání, pokud se ale bude dítko pohybovat v mokru delší dobu, může se to již negativně projevit. Dětské holínky bez zateplení se výborně hodí na léto i na podzim, pokud ovšem teploty klesnou pod nulu, bude to chtít teplejší provedení.

  Dětskou nohu v teple zajistí holínky se zateplením. Dají se nosit nejenom na podzim, ale také v zimním období, kdy je chladno, teploty ovšem ještě nedosahují až tak nízkých hodnot. Do opravdového mrazu již byste měli sáhnout po klasické zimní obuvi, jako jsou dětské sněhule.

  Praktická teplá vložka

  Zateplení dětských zimních gumáků zajistí praktická vložka. Podle výrobců a různých specifikací umí chránit nohu až proti velmi nízkým teplotám. Oblíbenou variantou jsou zateplené holínky s vyjmutelnou vložkou, jejíž plusy spočívají jednak v možnosti kdykoliv ji vyprat, ale také se může vyjmout tehdy, jsou-li teploty vyšší a zateplení by bylo pro dítě spíše poněkud nekomfortní.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít