Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Dětské crocsy si najdou své místo v botníku

  Dětské crocsy si najdou své místo v botníku

  Crocsy si oblíbili dospělí napříč generacemi. Dají se nosit jako domácí obutí, stejně dobře ale poslouží jako obuv k vodě, nebo na nošení na zahradě. Není divu, že na ně nedají dopustit ani některé celebrity. A stále častěji je můžeme spatřit také na dětských nohou. Dětské crocsy mají hned několik výhod, díky nimž si je i ti nejmenší záhy zamilují. Které to jsou?

  V čem jsou dětské crocsy tak skvělé?

  Dětské crocsy jsou velice lehké a krásně měkoučké a dají se nosit i delší dobu, aniž by vznikaly otlaky. K pohodlí přispějí také ventilační otvory, ideální řešení na léto, kdy se i dětská noha může potit. Pokud budou nošeny doma, tak se nemusíte bát, že budou na podlahové krytině zanechávat šmouhy.

  Crocsy pro děti jsou vyrobeny z materiálu, který je antibakteriální a dokáže skvěle odolávat zápachu. Při nošení na holé noze nekloužou, naopak, jsou poddajné a dokážou se velmi dobře přizpůsobit i při náročnějším pohybu. Nejen, že nekloužou na noze, také dobře přilnou k podkladu.

  Dětské crocsy jsou jako stvořené k vodě, neboť nenasáknou. Dají se výborně omývat, pokud na nich ulpí nějaké ty nečistoty. Dají se nosit s ponožkami i bez ponožek a na dovolené u moře se stanou neocenitelnou výbavou pro celou rodinu.

  Samozřejmě, že dnešní nabídka dětských crocsů je natolik pestrá, že si můžou sami děti vybrat barevné provedení, které jim bude nejbližší.

  Crocsy jsou obecně považovány za lehkou obuv z gumového materiálu, která vydrží velmi dlouho, aniž by se poničila a ochodila, proto se vám osvědčí také v práci, zejména pak v interiéru nebo v kanceláři. Tam jistě oceníte to pohodlíčko a nohu pěkně v suchu a větranou.

  Dětské crocsy k různému dětskému oblečení

  Tenhle typ pohodové obuvi se hodí k domácímu oblečení jakéhokoliv druhu, přeci jen v soukromí opravdu až tak nezáleží na tom, jak bude celkový outfit sladěný. Pokud s dětmi vyrazíte ven mezi lidi, tak bez obav kombinujte crocsy s kraťasy, s dívčí sukýnkou, nebo dokonce s dlouhými kalhotami. S letním tričkem a košilkou budou ladit naprosto dokonale. S touto moderní a hravou obuví zajistíte svým dětem komfort a určitě vám budou vděčny i za to, že obouvání a vyzouvání je otázkou pár vteřin.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ×

  Vyberte Parcelshop pro doručení