Čas na vrácení. Nevhodné dárky můžete v klidu vrátit nebo vyměnit až do 15.1.2024.

Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Dámské sněhule se hodí nejenom na hory

  Dámské sněhule se hodí nejenom na hory

  Poslední roky jsou v naší oblasti chudé na sníh a také teploty neklesají tak nízko, jako tomu bylo v letech minulých. To ale neznamená, že byste si neměly chránit nohy kvalitní dámskou obuví, která má ty nejlepší tepelně izolační vlastnosti. Sněhule zkrátka frčí a již se neodmyslitelně zařadily k prvkům outfitu, které nejen doplní, ale také mohou zcela dominovat. Taková kombinace dámských sněhulí s kožíškem s těsnými džínami nebo legínami způsobí efekt, kterého si nelze nevšimnout. A nikde není psáno, že si tuto obuv musíte nutně obout pouze, když jsou venku třeskuté mrazy. Stylové dámské sněhule se hodí na hory, kde splní svou funkci na jedničku a stejně tak do města, kde s nimi uděláte parádu.

  Světlé provedení

  Světlé barevné odstíny ke sněhulím patří, k čemuž je předurčuje již jejich pojmenování. Můžete si tak zvolit sněhově bílou, krémovou nebo šedou a můžete si být jisty, že tím vůbec nic nepokazíte. Zvláště pak světlé odstíny ocení dámy vyššího věku, neboť dokážou omladit a celkově dodat svěžest. Světlé sněhule jsou pro každou věkovou kategorii a hodí se téměř ke každému zimnímu oblečení.

  Nižší sněhule na procházku městem

  Možná si pod pojmem sněhule představíte vyšší dámskou obuv pod kolena, avšak není to pravidlem. Klidně si můžete pořídit nižší kotníkové sněhule se šněrováním, dokonalé obutí na pohodovou procházku městem.

  Nezbytné obutí na horské radovánky

  Alespoň na horách se s pěknou sněhovou nadílkou stále potkáváme, stejně jako zde může být opravdu zima. Kromě teplého oblečení byste měli myslet také na své nohy, jejichž uložení do teplého obalu je základem vaší pohody. Právě od země jde největší chlad a samozřejmě vyšší vrstvy sněhu mohou znamenat, že se vám dostane mokro až na kůži. Dámské sněhule vám budou na horách slušet a plnit neocenitelnou službu jako ochrana před chladem i mokrem.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★