Čas na vrácení. Nevhodné dárky můžete v klidu vrátit nebo vyměnit až do 21.1.2022.

Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Dámské sněhule do města i do vánice

  Dámské sněhule do města i do vánice

  Určitě uznáte, že zimy posledních let v naší oblasti nejsou právě třeskuté. Sníh abyste pohledali i v prosinci a lednu, nicméně teploty hlubokou pod nulou nejsou výjimkou. Pokud si pak uvědomíte, že chladno přichází od spodu, bude vám asi jasné, že právě kvalitní zimní obutí je základem toho, abyste byly pěkně v teploučku. Dámské zimní sněhule budou tou pravou obuví, se kterou se nebudete muset zimy bát, a navíc to může být obuv velice stylová, se kterou doplníte běžný městský a volnočasový outfit. A pokud si rády užíváte horských radovánek, měly by být povinnou výbavou vašeho botníku.

  Jako pravá eskymačka

  Možná jste se v některých e-shopech se zimní obuví setkaly s pojmenováním eskimo boots, tedy eskymácké boty, a není to rozhodně pouze nějaký reklamní trik. Dámské zimní sněhule totiž v principu vychází právě z obuvi eskymáků, a to jak svým vzhledem, tak také provedením a funkčností. Základem je vždy dobrá izolace od chladu, kterou zajistí tepelná vložka, ale také speciální provedení podrážky. Praktické šněrování pak vypadá rovněž velice efektivně.

  K elegantnímu oblečení, ale také do drsnějšího prostředí

  Moderní dámské zimní sněhule se budou hodit k elegantnímu oblečení v chladnější části roku, stejně dobře vám ale poslouží na horách a v drsných přírodních krajinách, pokud tedy patříte k ženám, které se nebojí poněkud náročnějších klimatických podmínek. Sněhule velmi dobře vyniknou v kombinaci s džínami, lyžařským oblečením a bez problémů je můžete nosit také k delší sukni, pokud to tedy počasí dovolí.

  Co právě frčí?

  Inspirujte se také slavnými osobnostmi, které jsou módními ikonami. Podle nich jsou dnes nejvíce in zimní sněhule dosahující nad kotníky, stále ale platí, že ani s vyššími sněhulemi nic nepokazíte. Co se týká detailů a barev, tak vévodí kožené prvky, výrazné a metalické barvy.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít