Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Cestovní tašky jako lehká a skladná varianta zavazadla

  Cestovní tašky jako lehká a skladná varianta zavazadla

  Chystáte se na dovolenou nebo na jiný druh cestování? Dobře si ujasněte, jaké zavazadlo si sebou vezmete. Může se samozřejmě jednat o klasický kufr, pokud se ale chystáte spíše na aktivní dovolenou, můžete si zvolit cestovní tašku, která je přirozeně vhodná na častější přesouvání, jinak řečeno, můžete ji mít stále při sobě. Samozřejmě, že můžete zavazadla zkombinovat, tedy si vzít kufr na přepravu většího obsahu a k tomu cestovní tašku, se kterou můžete kdykoliv vyrazit za poznáváním okolí.

  S kolečky

  Oblíbenou variantou jsou cestovní tašky s kolečky, která vám podobně jako u kufru velmi ulehčí práci a přesouvání zavazadla. Může se jednat o pouhá dvě kolečka na jedné straně tašky, nebo o kolečka 4, díky kterým si budete moci tašku kdekoliv odložit, aniž byste se museli obávat, že se vám zespodu ušpiní. 4kolečkové cestovní tašky jsou dnes většinou vyráběny tak, aby byla jednotlivá kolečka otočná, což vám umožní lehce s nimi pohybovat do všech stran, aniž by se kolečka zadrhávala.

  Velikost cestovní tašky

  Podle předpokládané délky cesty i jiných parametrů dobře promyslete velikost cestovní tašky. Menší rozměry oceníte také na letišti, kde vám odpadne složité odbavování a samozřejmě, že se vám taková cestovní taška bude lépe nosit a také si ji můžete vzít do autobusu, do vlaku nebo přímo do letadla jako zavazadlo kabinové. Takto ji budete mít stále při ruce.

  Textilní materiál versus skořepina

  Cestovní tašky jsou většinou vyrobené z textilního materiálu, případně z kůže. A to z nich činí zavazadla, která jsou na rozdíl od skořepinových kufrů mnohem skladnější, tvárnější a rozpínavější. I pro jejich tvarovou přizpůsobivost se toho do nich může vejít opravdu hodně a obsah si budete moci přizpůsobit svým potřebám. Určitou nevýhodou je menší schopnost chránit věci uvnitř, ale s tím se musí tak nějak počítat. Pokud s sebou nevezete přímo porcelán nebo vajíčka od babičky, tak se nemusíte ničeho obávat. I tak bude ale vhodné více náchylné předměty umístit doprostřed a obložit je například oblečením, budou tak lépe chráněny.

  A nemůžeme zapomenout ani na ten fakt, že skořepinová zavazadla jsou sama o sobě o dost těžší než ty z textilních materiálů.

  Praktické přihrádky

  Na rozdíl od běžných cestovních kufrů, které jednak nemůžete mít u sebe při cestování některými dopravními prostředky, mají navíc cestovní tašky praktické kapsičky a přihrádky z vnější strany, ke kterým se kdykoliv bez potíží dostanete. Sem si můžete uložit třeba hygienické pomůcky, doklady a vše, co je dobré mít při ruce.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ×

  Vyberte Parcelshop pro doručení