Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Bez stylového deštníku se na jaře jen těžko obejdete

  Bez stylového deštníku se na jaře jen těžko obejdete

  Deště k jaru jednoduše patří a správná žena si velmi potrpí na tom, aby vypadala skvěle za každého počasí. Dámský deštník při tom chrání nejenom proti dešti, ale v případě nutnosti poslouží také jako provizorní slunečník. Najde se celá řada typů deštníků, kdy každý z nich má svá specifika. Jaký bude vyhovovat právě vám?

  Skládací deštníky

  Skládací deštník se vám snadno vejde do kabelky, nebo dokonce do větší kapsy. Tato minimalistická varianta ale nemusí být vždy tolik odolná, což je dáno tenčí kostrou a celkově lehčí konstrukcí. Pokud zvažujete opravdu kvalitní skládací deštník, tak můžeme doporučit karbonový. Je sice dražší, za to je ale velmi dobře skladný a také něco vydrží i při častém skládání a rozkládání.

  Holové deštníky

  Holové deštníky jsou tak trochu opakem moderních deštníků skládacích, neboť představují klasiku. Většinou je nosí spíše muži, ale také pro dámy se můžou stát zajímavým jarním doplňkem módy.

  Manuální deštníky

  Ruční otevírání zcela jistě nabízí své výhody. Sice budete muset použít vlastní ruce, ale zase se nebudete muset obávat toho, že se složitý automatický mechanismus porouchá. Manuální deštníky patří obecně k těm levnějším, při tom se dnes vyrábí v celé škále stylů a barev.

  Golfové deštníky

  Současné ženy si oblíbily golfové deštníky, které nabízí větší rozměry. Hodí se velice dobře nejenom na golfové hřiště, ale také třeba pro páry. Bez problému se pod takový „golfák“ vejdou oba partneři.

  Automatický mechanismus

  U většiny výše zmíněných typů dámských deštníků může být použito automatické otevírání. Zavírání ovšem provádíte opět ručně. Zajímavou moderní inovací jsou deštníky open-close, u nichž vám k otevření i zavření postačí jediné tlačítko.

  A co takhle průhledný?

  Chcete se opravdu blýsknout i za pošmourného počasí? Zvolte si průhledný dámský deštník. Vyznačuje se originalitou svého provedení a může být doplněný o opravdu pěkné potisky.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★