Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít

  Alpina

  Alpina

  ALPINA, kouzlo bot z srdce přírody.

  ALPINA®, zabydlená v náruči nedotčené přírody Slovinska obklopené lesy, je značkou, která spojuje vysoce kvalitní řemeslné zpracování, nekonvenční design a funkčnost. Založená na olympijském vítězství a úspěších ve Světovém poháru v běhu na lyžích, ALPINA vyčnívá svými inovacemi, posouvá hranice a propojuje svět sportu a módy.

  ALPINA vznikla ve Slovinsku, kde její sídlo vytváří spojení s přírodou a tradicí. Naše odhodlání k nejvyšším standardům řemeslného zpracování a jedinečný design se neomezuje jen na sportovní obuv. Srdcem našeho příběhu je město Žiri, kde vášeň pro výrobu obuvi předáváme z generace na generaci. Naše boty nesou nejen stopy šampiónů, ale také dávají smysl pro tradici a umění v každém kroku.

  ALPINA nabízí širokou škálu produktů zahrnující sportovní obuv, módní kolekce a specializované boty pro každodenní pohodlí. Naše produkty nejen splňují, ale předčí očekávání nejlepších sportovců světa.

  Dědictví je klíčovým prvkem ALPINY. Naši řemeslníci vytvářejí obuv s láskou od poloviny devatenáctého století. Změnily se doby, ale naše oddanost ruční práci zůstala nezměněná. Každá bota nese stopy moudrosti a skvělého know-how, což je klíčem k jedinečnému charakteru každého produktu.

  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★