Hledat
Filters
Close

Zlákaly si vás kozačky nad kolena?

20. prosince 2018

Vyšší provedení kozaček mají dámy v oblibě již poměrně dlouho a i letošní zimní či podzimní sezona nebude jiná. Ptáte se, proč jsou tolik vyhledávané? Tak především je to dáno jejich elegancí, v podstatě vypadají velice sexy, rozhodující jsou ale také další kvality a vlastnosti.

Prodloužené nohy

Díky vysokým kozačkám učiníte své nohy delšími a štíhlejšími. Ideální je pak kombinovat je s mini a midi sukněmi, případně s džínami. Zmiňovaná delší sukénka v kombinaci s těmito kozačkami zajistí, že vám nebude chladno, je ale třeba podpořit outfit také teplými punčochami.

Barvy

Samozřejmě, že nikdy nic nepokazíte univerzálními černými kozačkami nad kolena, zvolit si budete moci ale také jiná barevná provedení, která mají smysl. Dalšími univerzálními barvami, hodícími se k sukni i kalhotám, jsou hnědá, šedá, bílá či béžová.

Nejen pro štíhlé

Kozačky nad kolena nejsou zdaleka určeny pouze pro štíhlé dámy, i když na trhu najdete takové modely, které by plnoštíhlým moc neslušely. Pakliže se nepyšníte právě basketbalovou postavou, volte si raději provedení s podpatkem, který vás učiní vyšší, ale také prodlouží nohy.

Designové kozačky

Pokud patříte k náročnějším, co se týká designu obuvi, neváhejte pořídit designové kozačky s nejrůznějšími zajímavými dekorativními prvky. Často se jedná o vyšívání či jiné zdobení, případně nevšední provedení materiálů a zajímavé barevné kombinace. Velkou výhodou designových kozaček nad kolena je nepochybně to, že pokud si je obléknete, velice pravděpodobně budete jediná.

A co cena?

V současné době zažívají dámské vyšší kozačky v podstatě boom a zdá se, že se nebude jednat pouze o chvilkovou záležitost. Není divu, hovoříme o klasickém obutí, které zahřeje, ale především vypadá neuvěřitelně sexy. Díky pestré nabídce, případně slevovým akcím si budete moci zvolit model v takové cenové relaci, která vám bude vyhovovat. Rozhodnutí, zda investovat tisíce nebo pouhé stovky, je pouze na vás.