Hledat
Filters
Close

Zimní dámské boty a jejich trendy

20. prosince 2018

Existuje zimní dámské oblečení, které je určeno vyloženě pro outdoor aktivity, jako příklad si můžeme uvést outdoor bundy. U obuvi to ale může být jinak a boty outdoorového stylu mohou klidně dobře posloužit také ve městě a při nošení do práce. Pojďme si říct více o sněhulích pro ženy, vyznačujících se zajímavými trendy a univerzálností.

Trend outdoor vzhledu

Výrobci nabízí ženám zimní obutí, které na první pohled působí jako pohorky, ale bez problémů ho můžete nosit i při jiných příležitostech. Pochopitelně, že se nejedná o ryze horské boty, naopak jsou vylepšeny a upraveny tak, aby se daly nosit bez problémů v zástavbě a na frekventovaných městských ulicích.

Prvky takové obuvi

A čím se takové zimní dámské boty vyznačují? Může se jednat o různé prvky, jejichž funkce je dekorativní, stejně jako o funkční vylepšení. Tak například si pořídíte obuv s křiklavými či výraznými tkaničkami a speciálním šněrováním. Rovněž masivní podrážka přispěje k tomu, že se budete cítit maximálně pohodlně. Váš komfort podpoří také kožešinky a hřejivé vložky.

Světlé provedení

Značné oblibě se těší dámské zimní boty ve světlejších barevných tónech, například taková krémová barva patří k těm vůbec nejoblíbenějším. A zajisté je zde i bílá, která se nikdy neomrzí a je to barva univerzální. Navíc s nimi dokonale splynete ve sněhu.

Příjemný kožíšek

Skvěle vypadají dámské boty s kožíškem, třeba to může být kožíšek zevnitř, nebo z venkovní strany. Nejen, že zajistí teplo, ale také má své stylové kouzlo a působí dekorativně.

Broušená kůže

Dalším z trendů kozaček, sněhulí i dalších typů dámské zimní obuvi je broušená kůže, vypadající vskutku nadčasově a elegantně.

Popruhy místo tkaniček

Namísto tkaniček můžete vybrat boty s popruhy či přezkami. Takové překřížené popruhy dnes u dam vedou a vyvolávají pocit luxusu a samozřejmě moderního stylu.