Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Tři tipy na podzimní boty se zvýšeným kotníkem

  03 XII 2019

  Podzimní období s sebou již přináší výrazné snížení teplot, což znamená, že ženy by měly reagovat volbou vhodné obuvi. Ta by měla být dostatečně teplá a krytá, zároveň ale stylová. Skvělou volbou pro vás mohou být kotníčkové boty, které zaručeně dokážou nahradit poněkud otevřenější typy obuvi, jako jsou tenisky nebo baleríny. Zde jsou tři tipy na podzimní dámské kotníčkové boty, s nimiž bude vaše nožka zpevněna a velmi dobře chráněna nejen proti chladu.

  Chelsea boty

  Chelsea boty, nebo také Chelsea boots, si oblíbilo mnoho dam po celé planetě, a je to dáno hlavně tím, že se dají výborně kombinovat jak se sukní, tak s kalhotami. Boty Chelsea navíc nabízí dostatek pohodlí, neboť jsou vybaveny pružným páskem v partiích kotníků. Přesvědčit o koupi právě tohoto typu podzimní obuvi by vás mohl třeba univerzální styl či velká pestrost provedení.

  Podzimní přezkové boty

  Druhou skvělou podzimní variantou obuvi jsou přezkové boty. Často se jedná o klasické boty se zvýšeným kotníkem, či rovnou kozačky, které jsou vybaveny přezkou, která jim dodává nevšední vzhled založený na určité extravaganci a originalitě. Přezkové boty je ale třeba vybírat pečlivě a raději za trochu více, abyste si náhodou nekoupili obuv s nekvalitně vyrobenou přezkou, jejíž funkce je pouze lacině dekorační až kýčovitá.

  Boty na podpatku

  Pro ženy jsou boty na podpatku nezbytnou součástí botníku, nejlépe pak poslouží dámám s kratšíma nohama, které je potřebují opticky prodloužit. I na podzim můžete nosit boty s vyššími podpatky, vhodné nejenom do společnosti, ale také do práce či na rande s partnerem. Podpatkové boty v černé barvě se budou výborně doplňovat s šaty a sukní, stejně dobře ale také s džíny stejné barvy. Tato podzimní obuv nemusí být zdaleka fádní a jednobarevná, pokud milujete dekorativní vzhled, můžete zakoupit boty na podpatku s vyšíváním či s dalšími zdobnými prvky.