Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.czTelefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Trendy boty do podzimní nepohody

  03 XII 2019

  Chystáte se na koupi nové obuvi vhodné do podzimního počasí? Nabízí se celá řada typů, které se mohou lišit různými parametry, především však svými materiály a provedením. Povězme si o některých nejvíce oblíbených formách podzimních bot, v nichž vám to bude slušet, a zároveň se budete cítit komfortně.

  Sametové boty

  Sametové boty budou tento podzim znovu velmi trendy. Na první pohled se podobají semišové obuvi, ale nejsou kožené, nýbrž látkové. Jejich povrchová úprava je rovněž o něco lesklejší a vykazují více měkkosti. Sametové boty zahřejí a dokážou se velmi dobře přizpůsobit noze.

  Nadkolenní kozačky

  Kozačky nad kolena jsou vysoké a i díky tomu hřejí nejen spodní část dámské nožky. Mohou být vyrobeny z již zmiňovaného sametu, z kůže, semiše i dalších pružných a zároveň odolných materiálů.

  Boty z koženky a kůže

  Kůže, to je přírodní materiál, který snad nikdy nevyjde z módy, můžete ji ale nahradit vzhledově podobnou koženkou za méně peněz. Kožené a koženkové podzimní boty jsou vhodné k různým outfitům, od poněkud ležérnějšího stylu, až po elegantní vhled.

  Špičaté podzimní boty

  Ke koktejlkám či třeba k manažerskému outfitu se velmi dobře hodí špičaté boty. Nejedná se ovšem o kozačky či lodičky, ale o polobotky s nimiž výborně doladíte svůj business look.

  Biker boots

  Biker boots, tedy motorkářské boty nejsou určeny zdaleka jen pro milovníky rychlých strojů. Může je nosit každá žena, velmi dobře se pak dají sloučit s koženými kalhotami, džíny a samozřejmě také s koženou bundou.

  Boty se šněrováním

  Hitem letošního podzimu budou rovněž šněrovací boty. Určitě s nimi budete vypadat šik, ale pouze v případě, že nebude váš outfit až moc překombinovaný, co se týká právě šněrování či krajek.

  Boty s kožešinou

  A na závěr boty s kožešinou. Zapomeňte na kožešinkové papuče, které se do podzimního klimatu moc nehodí a zvolte si raději kozačky s kožešinkou či třeba polobotky v tomto stylu.