Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.czTelefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Nový trend- boty s hranatou špicí

  13 XII 2019

  Oblíbili jste si netradiční obuv, která na sebe upozorní již na první pohled? Velkým trendem současné doby se pomalu ale jistě stávají boty s hranatou špicí, tedy spíše zakončením, neboť o klasickou špičku se nejedná. Zapomeňte na boty s ostrou špicí nebo s kulatou či zbytečně úzkou, a i vy vyzkoušejte nové moderní provedení obuvi pro dámy. Inspirací vám budiž celá řada celebrit, počínaje modelkami a konče dnes tolik sledovanými influencerkami, které si tyto stylové boty obouvají.

  Nové trendy značky Céline

  Sledujete dění v módním světě a patříte k těm ženám, které mají rády minimalistické prvky? Pak si možná v paměti vybavíte produkty společnosti Céline, které spatřily světlo světa poměrně nedávno a překvapili především velmi zajímavými střihy a inovátorskými prvky, které mnohé překvapily. Jednalo se o obutí a odění z vysoce kvalitních materiálů a v unikátních designech, z nichž jednou z největších zajímavostí bylo právě netradiční provedení špičky u bot.

  Seznamte se s autorem

  A kdo konkrétně tedy stál u zrodu tohoto nového trendu? Touto osobou nebyla žena, ale muž, který již není ve světě módy a stylingu žádným nováčkem. Ano, hovoříme o kreativním řediteli značky Bottega Veneta, Danielovi Lee. Jeho hranaté řešení špice obuvi rozhodně zaujalo a dnes již můžeme hovořit o skutečném moderním trendu, lákavém pro dámy všech věkových kategorií.

  S podpatkem

  Boty s hranatou špicí mohou mít různé podoby, tento prvek ovšem nejvíce vynikne u společenského a sexy obutí s podpatkem. Ano, může se jednat o jehlové podpatky, ale také podpatky širší, v neposlední řadě pak můžete zvolit boty na masivní platformě. Rovněž pěkné sandály mohou být opatřeny tímto trendovým prvkem a zdá se, že by se mohlo jednat o doplnění mnoha dalších typů obuvi. Široká špice pak samozřejmě přináší i další plusy, a to především z hlediska pohodlí a zdraví vaší nožky.