Hledat
Filters
Close
RSS

Novinky a zajímavosti

Když se řeknete kožená kabelka, mnohým ženám srdíčko zaplesá. Není ničím novým, že ženy tyto doplňky v kůži opravdu zbožňují, a to i přes to, že se jejich ceny mohou pohybovat až v astronomických výších. Jakmile ale některou z kabelek z pravé kůže získáte, měly byste se o ni dobře starat, aby zůstala stálé krásná a kvalitní. Zde je pár užitečných tipů.
Podrobnosti
Při hledání dokonalé pánské tašky už dávno neplatí, že mužové si pořizují různé modely pouze dle jejich praktičnosti. I tak ovšem tato vlastnost zůstává na prvním místě. Jde tedy o to, aby byla brašna vyrobena s použitím více přihrádek a oddělení, kdy některá mohou posloužit pro uložení peněženky, jiné zase k uložení větších věcí denní potřeby.
Podrobnosti
Cestovní kosmetické tašky - 21. května 2019
Ať už dámy cestují kamkoliv, kosmetiku a různé důležité drobnosti si berou sebou. V kufru rozhodně není jejich místo, potřebují speciální zavazadlo, a tím jsou právě cestovní kosmetické tašky. Nejsou ale vhodné pouze na cestování, hravě nahradí větší kabelku pro každodenní používání.
Podrobnosti
Milujete cestování a pohodu na dovolené? Nenecháte si ujít žádnou příležitost k tomu, abyste vyrazili někam za poznáváním a romantikou? Pak se zcela jistě neobejdete bez vhodných zavazadel. Často s sebou taháme těžké kufry, při tom je to zcela zbytečné. Může postačit kvalitní a rozměrná cestovní taška?
Podrobnosti
Vedle skořepinových či kožených kufrů můžete používat rovněž kufry textilní. Na jednu stranu se mohou nečekaně poškodit, na stranu druhou nabízí nesporně své výhody. Je možné, že právě kufr z textilie pro vás bude tím pravým zavazadlem.
Podrobnosti
Rozlišujeme tři hlavní materiály, z nichž se vyrábí kufry, tedy kůži, textilii a plast. V tomto článku se budeme blíže věnovat kufrům skořepinovým, u nichž dominuje právě plast, často v kombinaci s hliníkem.
Podrobnosti
V létě můžete milé dámy nosit nejrůznější typy obuvi a jednu oblíbenou kategorii tvoří obuv otevřená, v níž bud noha příjemně ochlazována. Ne vždy se ale jedná o ideální podobu letních bot, zvláště pak v případech, kdy nechcete ukazovat svou neupravenou nožku, nebo potřebujete určitou ochranu, třeba proti vodě nebo písku a nečistotám. Tehdy můžete sáhnout po uzavřené letní obuvi.
Podrobnosti
Důsledkem nošení nekvalitní obuvi mohou být různé deformace, například jsou příliš utlačovány prsty, pata má nevhodný tvar a velikost, případně vzniká nadměrný tlak na chodidlo či na nárt. Naštěstí jsou dnes nabízeny zdravé boty, které zaručí nejen pohodlnou chůzi, ale také zamezí zdravotním potížím nohy i v dlouhodobějším časovém horizontu.
Podrobnosti
Pánskou eleganci mohou podpořit šněrovací boty vhodné pro společenské příležitosti, ale také pro každodenní nošení či použití v práci.
Podrobnosti
Hitem posledních sezón jsou boty Chelsea s kotníky, vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Zaměříme se spíše na specifika dámské obuvi tohoto typu.
Podrobnosti
Vyšší provedení kozaček mají dámy v oblibě již poměrně dlouho a i letošní zimní či podzimní sezona nebude jiná.
Podrobnosti
Existuje zimní dámské oblečení, které je určeno vyloženě pro outdoor aktivity, jako příklad si můžeme uvést outdoor bundy. U obuvi to ale může být jinak a boty outdoorového stylu mohou klidně dobře posloužit také ve městě a při nošení do práce. Pojďme si říct více o sněhulích pro ženy, vyznačujících se zajímavými trendy a univerzálností.
Podrobnosti
Takzvané „pohorky“ nejsou vlastně ničím jiným, než určitým typem trekové obuvi. Dodnes se jim tak říká a není to náhodou, opravdu se velmi dobře hodí i do náročnějšího terénu, včetně toho horského. Co vše je třeba u takových pohorek sledovat při jejich koupi, abyste si nekoupili jen předražené „křusky“?
Podrobnosti
Žádný rodič si nepřeje, aby se jeho dítě cítilo nepohodlně, ať už hovoříme o oblečení, nebo třeba obuvi.
Podrobnosti