Hledat
Filters
Close
RSS

Novinky a zajímavosti

V létě můžete milé dámy nosit nejrůznější typy obuvi a jednu oblíbenou kategorii tvoří obuv otevřená, v níž bud noha příjemně ochlazována. Ne vždy se ale jedná o ideální podobu letních bot, zvláště pak v případech, kdy nechcete ukazovat svou neupravenou nožku, nebo potřebujete určitou ochranu, třeba proti vodě nebo písku a nečistotám. Tehdy můžete sáhnout po uzavřené letní obuvi.
Podrobnosti
Důsledkem nošení nekvalitní obuvi mohou být různé deformace, například jsou příliš utlačovány prsty, pata má nevhodný tvar a velikost, případně vzniká nadměrný tlak na chodidlo či na nárt. Naštěstí jsou dnes nabízeny zdravé boty, které zaručí nejen pohodlnou chůzi, ale také zamezí zdravotním potížím nohy i v dlouhodobějším časovém horizontu.
Podrobnosti
Pánskou eleganci mohou podpořit šněrovací boty vhodné pro společenské příležitosti, ale také pro každodenní nošení či použití v práci.
Podrobnosti
Hitem posledních sezón jsou boty Chelsea s kotníky, vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Zaměříme se spíše na specifika dámské obuvi tohoto typu.
Podrobnosti
Vyšší provedení kozaček mají dámy v oblibě již poměrně dlouho a i letošní zimní či podzimní sezona nebude jiná.
Podrobnosti
Existuje zimní dámské oblečení, které je určeno vyloženě pro outdoor aktivity, jako příklad si můžeme uvést outdoor bundy. U obuvi to ale může být jinak a boty outdoorového stylu mohou klidně dobře posloužit také ve městě a při nošení do práce. Pojďme si říct více o sněhulích pro ženy, vyznačujících se zajímavými trendy a univerzálností.
Podrobnosti
Takzvané „pohorky“ nejsou vlastně ničím jiným, než určitým typem trekové obuvi. Dodnes se jim tak říká a není to náhodou, opravdu se velmi dobře hodí i do náročnějšího terénu, včetně toho horského. Co vše je třeba u takových pohorek sledovat při jejich koupi, abyste si nekoupili jen předražené „křusky“?
Podrobnosti
Žádný rodič si nepřeje, aby se jeho dítě cítilo nepohodlně, ať už hovoříme o oblečení, nebo třeba obuvi.
Podrobnosti
Zima se nezadržitelně blíží a s ní přijdou nepochybně mrazíky, sníh, ale také bláto a voda. Pro maminky to znamená více starostí a mnohdy shání vhodné boty na poslední chvíli.
Podrobnosti
Bílé tenisky patří k obuvi dam, kterou velmi rády nosí v létě a na jaře. Tyhle boty jsou nejen velice pohodlné, ale také se vyznačují univerzálností. Skvěle se budou hodit jak ke sportovnímu outfitu, tak také třeba k sukni nebo jinému spíše společenskému oblečení.
Podrobnosti
Plážová obuv pro muže podléhá v podstatě stejným pravidlům, jako ta dámská, samozřejmě se trochu liší svým stylem. Zůstaňme tedy u pánských plážových bot a u toho, jaké možnosti se mužům nabízí. Budou pro vás lepší žabky, sandály, polobotky nebo rovnou boty do vody?
Podrobnosti
Pakliže si obujete na nohy žabky či baleríny, tedy velmi lehkou obuv s ne právě tlumivou podrážkou, ulevíte svým nožkám a vyniknete letní elegancí. Ale nic se nemá přehánět a platí to právě i pro nošení této lehoučké obuvi.
Podrobnosti
Skate boty už dnes nejsou zdaleka jen výhradou „skejťáků“, i když právě oni jsou stále tou největší skupinou, která si pořizuje tento typ obuvi.
Podrobnosti
U dětí, jejichž nožky stále rostou a vyvíjí se, je více než kdy jindy důležité myslet na kvalitu a správné tvarování. Platí to samozřejmě jak pro obuv zimní, tak pro letní. Pozastavme se u lehčí obuvi do teplého počasí, tedy dětských sandálů. Co zohlednit při jejich výběru?
Podrobnosti