Čas na vrácení. Nevhodné dárky můžete v klidu vrátit nebo vyměnit až do 19.1.2020.

Výsledek hledání pro výraz
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Novinky a zajímavosti

  Běžecké boty se mohou velmi výrazně lišit svými vlastnostmi a vždy je důležité před jejich pořízením promyslet, na jaké povrchy budou určeny, či pro jaký sport budou ideální. Povězme si trochu více o tom, na jaké základní typy se takové sportovní obutí rozděluje.
  Základní dělení obuvi je na dámskou, pánskou a dětskou, ovšem najdou se i další kategorie a není jich zrovna málo. Nebude tedy na škodu, když si ty nejvíce využívané druhy trochu nastíníme.
  Blíží se podzim, za chvíli už nebudou plážové boty zrovna in, a vy možná uvažujete o tom, jak oživit svůj podzimní botník. Podzimní boty ještě nutně nemusí znamenat outdoor provedení, nebo holínky do deštivého počasí, dámy mohou klidně obout boty na podpatku a pánové zase polobotky, neboť i díky jinak negativnímu globálnímu oteplování, bývají v posledních letech i podzimy příjemně teplé.
  Léto sice pomalu uhasíná a ochlazení se nezadržitelně přibližuje, stále ale ještě zbývá měsíc až dva, kdy se bude možné koupat. A samozřejmě, v každou roční dobu se můžete vydat k vodě někam, kde mají to štěstí, že je hřejí vysoké teploty celoročně.
  Chtěli byste být téměř profesionálem ve hře, která má dlouhou tradici a říká se jí „bílý sport“? Pokud holdujete tenisu, výběr ideální sportovní obuvi právě pro toto odvětví je možná ještě důležitější, než například pořízení patřičného oblečení či dokonce rakety. Pojďme se zaměřit na tři hlavní parametry, které je dobré při pořizování nové tenisové obuvi zohlednit.
  Nejen venkovní sportování se těší stále větší oblibě. Baví vás různé halové, tedy indoor sporty? Základem dobré hry jsou v tomto případě kvalitní boty, které budou vhodné do vnitřního prostředí a také na dané povrchy. Ovšem i o indoor obuv se musíte určitým způsobem starat a již při samotném výběru byste měli dbát na některé přidané hodnoty.
  Když se řeknete kožená kabelka, mnohým ženám srdíčko zaplesá. Není ničím novým, že ženy tyto doplňky v kůži opravdu zbožňují, a to i přes to, že se jejich ceny mohou pohybovat až v astronomických výších. Jakmile ale některou z kabelek z pravé kůže získáte, měly byste se o ni dobře starat, aby zůstala stálé krásná a kvalitní. Zde je pár užitečných tipů.
  Při hledání dokonalé pánské tašky už dávno neplatí, že mužové si pořizují různé modely pouze dle jejich praktičnosti. I tak ovšem tato vlastnost zůstává na prvním místě. Jde tedy o to, aby byla brašna vyrobena s použitím více přihrádek a oddělení, kdy některá mohou posloužit pro uložení peněženky, jiné zase k uložení větších věcí denní potřeby.
  Ať už dámy cestují kamkoliv, kosmetiku a různé důležité drobnosti si berou sebou. V kufru rozhodně není jejich místo, potřebují speciální zavazadlo, a tím jsou právě cestovní kosmetické tašky. Nejsou ale vhodné pouze na cestování, hravě nahradí větší kabelku pro každodenní používání.
  Milujete cestování a pohodu na dovolené? Nenecháte si ujít žádnou příležitost k tomu, abyste vyrazili někam za poznáváním a romantikou? Pak se zcela jistě neobejdete bez vhodných zavazadel. Často s sebou taháme těžké kufry, při tom je to zcela zbytečné. Může postačit kvalitní a rozměrná cestovní taška?
  Vedle skořepinových či kožených kufrů můžete používat rovněž kufry textilní. Na jednu stranu se mohou nečekaně poškodit, na stranu druhou nabízí nesporně své výhody. Je možné, že právě kufr z textilie pro vás bude tím pravým zavazadlem.
  Rozlišujeme tři hlavní materiály, z nichž se vyrábí kufry, tedy kůži, textilii a plast. V tomto článku se budeme blíže věnovat kufrům skořepinovým, u nichž dominuje právě plast, často v kombinaci s hliníkem.
  V létě můžete milé dámy nosit nejrůznější typy obuvi a jednu oblíbenou kategorii tvoří obuv otevřená, v níž bud noha příjemně ochlazována. Ne vždy se ale jedná o ideální podobu letních bot, zvláště pak v případech, kdy nechcete ukazovat svou neupravenou nožku, nebo potřebujete určitou ochranu, třeba proti vodě nebo písku a nečistotám. Tehdy můžete sáhnout po uzavřené letní obuvi.
  Důsledkem nošení nekvalitní obuvi mohou být různé deformace, například jsou příliš utlačovány prsty, pata má nevhodný tvar a velikost, případně vzniká nadměrný tlak na chodidlo či na nárt. Naštěstí jsou dnes nabízeny zdravé boty, které zaručí nejen pohodlnou chůzi, ale také zamezí zdravotním potížím nohy i v dlouhodobějším časovém horizontu.