Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Novinky a zajímavosti

  Dámské holínky už zdaleka nepovažujeme pouze za nutnou ochranu nohou proti vodě a blátu. Pořídit můžete opravdu stylové, designové kousky, u kterých je ovšem zachována jejich funkce a vysoká praktičnost.
  Současné deštníky jsou nabízeny v mnoha podobách. Kromě základních typů, jako jsou deštníky holové, automatické či manuální skládací, můžete zvolit třeba partnerské deštníky nebo deštníky v luxusním provedení.
  Pohodlíčko, lehká noha i nezapomenutelný styl, to jsou hlavní atributy patřící k moderním barefoot botám. Také jste této trendy obuvi propadli?
  Velmi dobře se hodí především na podzim a zimní období, ale můžete je nosit klidně celý rok. Kotníkové boty pro ženy se šněrováním vypadají parádně, disponují velkou odolností a v chladnějším počasí vás dokážou příjemně zahřát. K jakému oblečení se ovšem nejlépe hodí? A kdy vynikne jejich elegance ve spojení s určitou vyzývavostí?
  Pánové si na zimu rádi obléknou klasické modely obuvi, jako jsou například zateplené outdoor boty, pánské kozačky, pohorky či teplé farmářky. Milovníci trendy zimní pánské obuvi však mají trochu jiné priority. Zde jsou tři velice oblíbené a poněkud méně tradiční typy pánského obutí do chladnější části roku.
  Ne vždycky vypadají dámské sněhule tak elegantně, jak by si ženy představovaly. Přeci jen, jsou to robustnější boty na zimu, které mají splnit jeden hlavní účel, a sice zahřát. Naštěstí už dávno neplatí, že si můžete zakoupit pouze jednolité a fádní sněhule, dnešní obchody nabízí opravdu zajímavý výběr.
  O tom, že na trhu dnes najdete veliký výběr různých designů a barev dámských kozaček, se nemusíme bavit. Jedna věc je ale vzhled, druhá pak funkčnost.
  Deštníky rozhodně nejsou novinkou dvacátého století, jejich původ můžeme hledat již ve starověkém Egyptě, a skoro s jistotou lze říct, že jakousi obdobu deštníku používali i lidé z hlubokého pravěku.
  Ty nejmenší děti, které dělají své první krůčky často chodí doma naboso, ne vždy je to ale ideální, zvláště, pokud je to hodně často.
  Rodičové bohužel dělají chyby ve výběru správné velikosti obuvi pro jejich potomky. Většinou nakupují spíše větší dětské boty, jednoduše pro to, aby trochu déle vydržely, na druhou stranu si pak nehlídají, jestli už dítko z obuvi náhodou nevyrostlo.
  Lidé se často ptají, jak se starat o koženou obuv, ale také ta textilní, například letní tenisky, či syntetická, vyžaduje svou péči. Nejprve si tedy ujasněte, z jakého materiálu jsou boty vyrobené a pokud se nejedná o materiály opravdu levné, bude stát za to, abyste jim věnovali dostatek pozornosti.
  Některé druhy obuvi nemusí být úplně ideální z hlediska zdraví dětské nožky a jejího optimálního vývoje, zvláště pak hovoříme o botičkách pochybných značek a často i podezřele nízké ceny. Barefoot boty mohou být řešením, i když ne úplně každému ideálně sedí. Jisté je, že mezi maminkami a pochopitelně i dětmi, se poslední dobou těší velké oblibě. Proč tomu tak je?
  Podzimní a zimní období znamená pro rodiče o něco více starostí s oblékáním, ale také s obouváním svých ratolestí. Pojďme si povědět něco o těch nejoblíbenějších typech zimních dětských bot. V článku se budeme věnovat outdoor obuvi, sněhulím i kozačkám, tedy nejvíce osvědčeným variantám.
  O dámských kozačkách nad kolena lze říct, že jsou velice elegantní a vypadají sexy. Trendem mnoha dam jsou již řadu let a zdá se, že jejich obliba spíše stoupá. Není divu, vždyť vypadají úžasně a z ženy učiní skutečnou dámu. Inspiraci v tom, jaké kozačky nad kolena nosit, můžeme hledat například u celebrit, jako jsou některé modelky a herečky.