Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.czTelefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  RSS

  Novinky a zajímavosti

  Některé druhy obuvi nemusí být úplně ideální z hlediska zdraví dětské nožky a jejího optimálního vývoje, zvláště pak hovoříme o botičkách pochybných značek a často i podezřele nízké ceny. Barefoot boty mohou být řešením, i když ne úplně každému ideálně sedí. Jisté je, že mezi maminkami a pochopitelně i dětmi, se poslední dobou těší velké oblibě. Proč tomu tak je?
  Podzimní a zimní období znamená pro rodiče o něco více starostí s oblékáním, ale také s obouváním svých ratolestí. Pojďme si povědět něco o těch nejoblíbenějších typech zimních dětských bot. V článku se budeme věnovat outdoor obuvi, sněhulím i kozačkám, tedy nejvíce osvědčeným variantám.
  O dámských kozačkách nad kolena lze říct, že jsou velice elegantní a vypadají sexy. Trendem mnoha dam jsou již řadu let a zdá se, že jejich obliba spíše stoupá. Není divu, vždyť vypadají úžasně a z ženy učiní skutečnou dámu. Inspiraci v tom, jaké kozačky nad kolena nosit, můžeme hledat například u celebrit, jako jsou některé modelky a herečky.
  Oblíbili jste si netradiční obuv, která na sebe upozorní již na první pohled? Velkým trendem současné doby se pomalu ale jistě stávají boty s hranatou špicí, tedy spíše zakončením, neboť o klasickou špičku se nejedná
  Chystáte se na koupi nové obuvi vhodné do podzimního počasí? Nabízí se celá řada typů, které se mohou lišit různými parametry, především však svými materiály a provedením. Povězme si o některých nejvíce oblíbených formách podzimních bot, v nichž vám to bude slušet, a zároveň se budete cítit komfortně.
  Podzimní období s sebou již přináší výrazné snížení teplot, což znamená, že ženy by měly reagovat volbou vhodné obuvi. Ta by měla být dostatečně teplá a krytá, zároveň ale stylová. Skvělou volbou pro vás mohou být kotníčkové boty, které zaručeně dokážou nahradit poněkud otevřenější typy obuvi, jako jsou tenisky nebo baleríny. Zde jsou tři tipy na podzimní dámské kotníčkové boty, s nimiž bude vaše nožka zpevněna a velmi dobře chráněna nejen proti chladu.
  Běžecké boty se mohou velmi výrazně lišit svými vlastnostmi a vždy je důležité před jejich pořízením promyslet, na jaké povrchy budou určeny, či pro jaký sport budou ideální. Povězme si trochu více o tom, na jaké základní typy se takové sportovní obutí rozděluje.
  Základní dělení obuvi je na dámskou, pánskou a dětskou, ovšem najdou se i další kategorie a není jich zrovna málo. Nebude tedy na škodu, když si ty nejvíce využívané druhy trochu nastíníme.
  Blíží se podzim, za chvíli už nebudou plážové boty zrovna in, a vy možná uvažujete o tom, jak oživit svůj podzimní botník. Podzimní boty ještě nutně nemusí znamenat outdoor provedení, nebo holínky do deštivého počasí, dámy mohou klidně obout boty na podpatku a pánové zase polobotky, neboť i díky jinak negativnímu globálnímu oteplování, bývají v posledních letech i podzimy příjemně teplé.
  Léto sice pomalu uhasíná a ochlazení se nezadržitelně přibližuje, stále ale ještě zbývá měsíc až dva, kdy se bude možné koupat. A samozřejmě, v každou roční dobu se můžete vydat k vodě někam, kde mají to štěstí, že je hřejí vysoké teploty celoročně.
  Chtěli byste být téměř profesionálem ve hře, která má dlouhou tradici a říká se jí „bílý sport“? Pokud holdujete tenisu, výběr ideální sportovní obuvi právě pro toto odvětví je možná ještě důležitější, než například pořízení patřičného oblečení či dokonce rakety. Pojďme se zaměřit na tři hlavní parametry, které je dobré při pořizování nové tenisové obuvi zohlednit.
  Nejen venkovní sportování se těší stále větší oblibě. Baví vás různé halové, tedy indoor sporty? Základem dobré hry jsou v tomto případě kvalitní boty, které budou vhodné do vnitřního prostředí a také na dané povrchy. Ovšem i o indoor obuv se musíte určitým způsobem starat a již při samotném výběru byste měli dbát na některé přidané hodnoty.
  Když se řeknete kožená kabelka, mnohým ženám srdíčko zaplesá. Není ničím novým, že ženy tyto doplňky v kůži opravdu zbožňují, a to i přes to, že se jejich ceny mohou pohybovat až v astronomických výších. Jakmile ale některou z kabelek z pravé kůže získáte, měly byste se o ni dobře starat, aby zůstala stálé krásná a kvalitní. Zde je pár užitečných tipů.
  Při hledání dokonalé pánské tašky už dávno neplatí, že mužové si pořizují různé modely pouze dle jejich praktičnosti. I tak ovšem tato vlastnost zůstává na prvním místě. Jde tedy o to, aby byla brašna vyrobena s použitím více přihrádek a oddělení, kdy některá mohou posloužit pro uložení peněženky, jiné zase k uložení větších věcí denní potřeby.