Čas na vrácení. Nevhodné dárky můžete v klidu vrátit nebo vyměnit až do 19.1.2019.

 
Hledat
Filters
Close
RSS

Novinky a zajímavosti

Takzvané „pohorky“ nejsou vlastně ničím jiným, než určitým typem trekové obuvi. Dodnes se jim tak říká a není to náhodou, opravdu se velmi dobře hodí i do náročnějšího terénu, včetně toho horského. Co vše je třeba u takových pohorek sledovat při jejich koupi, abyste si nekoupili jen předražené „křusky“?
Podrobnosti
Žádný rodič si nepřeje, aby se jeho dítě cítilo nepohodlně, ať už hovoříme o oblečení, nebo třeba obuvi.
Podrobnosti
Zima se nezadržitelně blíží a s ní přijdou nepochybně mrazíky, sníh, ale také bláto a voda. Pro maminky to znamená více starostí a mnohdy shání vhodné boty na poslední chvíli.
Podrobnosti
Bílé tenisky patří k obuvi dam, kterou velmi rády nosí v létě a na jaře. Tyhle boty jsou nejen velice pohodlné, ale také se vyznačují univerzálností. Skvěle se budou hodit jak ke sportovnímu outfitu, tak také třeba k sukni nebo jinému spíše společenskému oblečení.
Podrobnosti
Plážová obuv pro muže podléhá v podstatě stejným pravidlům, jako ta dámská, samozřejmě se trochu liší svým stylem. Zůstaňme tedy u pánských plážových bot a u toho, jaké možnosti se mužům nabízí. Budou pro vás lepší žabky, sandály, polobotky nebo rovnou boty do vody?
Podrobnosti
Pakliže si obujete na nohy žabky či baleríny, tedy velmi lehkou obuv s ne právě tlumivou podrážkou, ulevíte svým nožkám a vyniknete letní elegancí. Ale nic se nemá přehánět a platí to právě i pro nošení této lehoučké obuvi.
Podrobnosti
Skate boty už dnes nejsou zdaleka jen výhradou „skejťáků“, i když právě oni jsou stále tou největší skupinou, která si pořizuje tento typ obuvi.
Podrobnosti
U dětí, jejichž nožky stále rostou a vyvíjí se, je více než kdy jindy důležité myslet na kvalitu a správné tvarování. Platí to samozřejmě jak pro obuv zimní, tak pro letní. Pozastavme se u lehčí obuvi do teplého počasí, tedy dětských sandálů. Co zohlednit při jejich výběru?
Podrobnosti
Toužíte po pohodlné obuvi, ve které se budete cítit skvěle i při delší procházce nebo dokonce v práci? Odpovědí jsou korkové boty, tedy lépe řečeno boty s nejrůznějšími korkovými prvky a především pak podrážkou, která vykazuje nejedenu výhodu a zdravotní přínosy.
Podrobnosti
Sandály zdaleka nemusí být pouze funkční, ale nabízí spoustu různých variant, které lze označit za velmi stylové. Svůj význam má rovněž pohodlí takové lehké obuvi.
Podrobnosti
Problémy s nohami pozná za svůj život snad každý, nejčastěji se pak jedná o ploché nohy a jiné deformace nášlapné plochy, plíseň či deformace prstů. Například ploché nohy vůbec nemusíte odhalit, protože se nejedná o bolestivou poruchu, alespoň tedy ne na počátku.
Podrobnosti
Jarní počasí s sebou přináší kaluže, déšť a spoustu bláta, což děti na jednu stranu kvitují, na druhou stranu mohou snadno promoknout. Impregnování obuvi, ale také oblečení, je metodou, díky které vytvoříte ochrannou vrstvu odolnou proti mokru, ale také dalším nástrahám počasí.
Podrobnosti
Vedle holínek, které si ovšem jen těžko obujete do bazénu nebo rybníku, se dnes nabízí velký výběr bot do vody.
Podrobnosti
Pánská obuv má mnoho podob, vždy si ji ale můžeme rozdělit podle stupně kvality. Již podle cenové výše byste měli rozeznat, o jakou třídu obuvi se jedná, nicméně i velmi kvalitní obuv se dá pořídit za slušnou cenu.
Podrobnosti