Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Moderní dámské sněhule mohou vypadat skvěle a při tom plnit svou hlavní funkci, krásně hřát

  18 XII 2020

  Ne vždycky vypadají dámské sněhule tak elegantně, jak by si ženy představovaly. Přeci jen, jsou to robustnější boty na zimu, které mají splnit jeden hlavní účel, a sice zahřát. Naštěstí už dávno neplatí, že si můžete zakoupit pouze jednolité a fádní sněhule, dnešní obchody nabízí opravdu zajímavý výběr, kde si najdete „stylovky“, co budou vypadat skvěle a při tom splní svou funkci. Velkým plusem dámských sněhulí je nesporně i to, že vám bez potíží vydrží i několik sezón. Jaké tedy zvolit, abyste si je rády obouvaly několik let?

  Pravá kůže vede

  Za trochu více peněz můžete pořídit opravdu kvalitní sněhule vyrobené z nefalšované přírodní kůže. A to buď indiánský styl, podobný mokasínům, nebo naopak hladké provedení kůže, blížící se svým vzhledem kozačkám. Přírodní materiál nikdy nezklame už z hlediska dlouhodobé výdrže a komfortu, jakmile ho správně rozchodíte. Kožené dámské sněhule se skvěle hodí ke kožené bundě a džínám, příjemně hřejí, a hlavně vypadají originálně.

  Kožíšek je sázkou na jistotu

  Již klasikou, která ovšem stále působí moderně, jsou dámské sněhule s kožíškem. Ten může být pouze vnitřní součástí, ale ještě lépe vypadá tato zimní obuv, když tvoří kožíšek i horní lemování. Je jisté, že ženy si kožíšek velice oblíbily, a právě toto provedení sněhulí nakupují nejčastěji.

  Městské vs. horské sněhule

  Při hledání dokonalých dámských sněhulí byste měly zvážit rovněž to, kde je vlastně chcete nosit. Takové sněhule určené do města by měly vynikat hlavně svou elegancí a pohodlností, zatímco sněhule do hlubšího sněhu, především tedy pro milovnice hor, budou robustnější a více odolné proti chladu.

  Bílé nebo tmavší?

  Co se týká volby vhodné barvy, tak zde samozřejmě záleží na tom, k jakému outfitu budete své sněhule nosit, ale také na tom, kde je budete používat. Horské sněhule v bílé barvě vypadají skvěle na sněhu, ve městě, kde se můžete ušpinit, pak preferujte spíše trochu tmavší odstíny, od černé klasiky, až po poněkud výraznější odstíny.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít