Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Mějte po ruce to správné obutí na doznívající léto a podzim

  06 IX 2019

  Blíží se podzim, za chvíli už nebudou plážové boty zrovna in, a vy možná uvažujete o tom, jak oživit svůj podzimní botník. Podzimní boty ještě nutně nemusí znamenat outdoor provedení, nebo holínky do deštivého počasí, dámy mohou klidně obout boty na podpatku a pánové zase polobotky, neboť i díky jinak negativnímu globálnímu oteplování, bývají v posledních letech i podzimy příjemně teplé.

  Dámské a pánské polobotky

  Není tajemstvím, že polobotky v současnosti zažívají nebývalou oblibu, do pěkného počasí jsou tedy skvělou volbou vedle dámských tenisek či dokonce espadrilek. O mužích pak ani nemluvě, ti polobotky doslova milují, zvláště to pak platí pro mladé manažery a muže vyznávající decentní styl. Protipólem jsou pak klimaticky odolné trekové či outdoor boty, jejichž plusy ale oceníte spíš v náročnějším přírodním prostředí, nikoliv ve společnosti.

  Dámy a lodičky

  Žena chce vypadat skvěle za každých přírodních podmínek, a dokud nejsou ještě chodníky zasypané sněhem, ráda by zdůraznila křivky své nožky. Lodičky na klínku rozhodně nebudou podzimní chybou, i zde ale platí, že se hodí spíše na suché povrchy.

  Kotníčková obuv

  K sukni výborně padnou boty kotníčkové. Ty mohou být s různě vysokými podpatky a disponovat mnoha moderními prvky a zdobením, včetně různých řemínků či dokonce kovových aplikací. Plusem mnoha modelů kotníčkové obuvi je i možnost nošení koncem léta, na podzim, ale i v zimě.

  Tenisky versus holínky

  Jak muži, tak ženy koncem léta neopovrhnou pestrými barvami a styly tenisek, jejich lehkost a sportovní provedení je předurčuje, aby je lidé rádi užívali za teplého a suchého počasí.

  Nicméně s blížícím se podzimem se mohou docela rázně změnit nejen teploty, ale také intenzita dešťů. Holínky jsou tak jakousi podzimní povinností, která však může být velice nápaditá, vždyť výrobci gumáků pro ženy i pro muže se dnes už soustředí nejen na odolnost proti vodě, také na stylovou rozmanitost.