Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít

  March

  Nizozemská značka March působí na trhu přes deset let a za tu dobu si dokázala vybudovat pověst výrobce, který za dostupné ceny poskytuje tu nejvyšší kvalitu. Všechna zavazadla se vyznačují velmi nízkou hmotností, jedinečným designem a kvalitním provedením. March nabízí ultralehké textilní kufry, u většiny z nich je možné rozšířit kapacitu až o čtvrtinu objemu, ale i odlehčené luxusní skořepinové kufry z ABS plastu či polykarbonátu. Speciálně upravená kolečka umožňují tichý pojezd a snadnou manipulaci se zavazadlem.

  Jednotlivé řady jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, na své si tak přijdou milovníci dobrodružnějšího cestování i profesionálové, kteří potřebují reprezentativní zavazadlo doprovázející je na služebních cestách. Nejmenší zavazadla jsou vyráběna s ohledem na požadavky většiny leteckých společností na kabinová zavazadla.

  Firma March poskytuje pětiletou záruku na výrobní vady zboží, což odráží skutečnost, že všechny jejich produkty jsou opravdu vysoce kvalitní. Všechny surové materiály i výrobní procesy podléhají náročným kontrolám kvality, které předchází samotné produkci. Předtím, než jsou zavazadla postoupena k velkovýrobě, je každý vyvinutý produkt testován v laboratoři a v testovacích centrech. Jednotlivě jsou testovány všechny komponenty (materiály, výsuvná teleskopická rukojeť, držadla, kolečka), aby bylo dosaženo nejvyššího stupně výrobní kontroly. Všechny produkty jsou testovány tak, aby dosáhly veškerých požadavků na moderní cestování. Proto prochází šesti stupni testování: test pádu, držadel, nárazu, jízdy, zdolávání schodů a teplotní test.

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku
  Obrázek March Bon Voyage S Black 38 L

  March Bon Voyage S Black 38 L

  MARCH-6000-07-S
  March Bon Voyage S Black 38 l
  2 834,00 Kč s DPH
  Na objednávku 3 dny
  Obrázek March Beau Monde S Purple metallic 41 L

  March Beau Monde S Purple metallic 41 L

  MARCH-1880-05-S
  March Beau Monde S Purple metallic
  3 094,00 Kč s DPH
  Na objednávku 3 dny
  Obrázek March Gotthard S Silver bronze 39 L

  March Gotthard S Silver bronze 39 L

  MARCH-1200-86-S
  March Gotthard S Silver bronze
  2 574,00 Kč s DPH
  Na objednávku 3 dny
  Obrázek March New Carat S Burgundi brushed 34,5 l

  March New Carat S Burgundi brushed 34,5 l

  MARCH-N0088-22-S
  March New Carat S Burgundi brushed
  2 574,00 Kč s DPH
  Skladem