Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  K jakému oblečení se nejlépe nosí dámské šněrovací kotníkové boty?

  25 led 2021

  Velmi dobře se hodí především na podzim a zimní období, ale můžete je nosit klidně celý rok. Kotníkové boty pro ženy se šněrováním vypadají parádně, disponují velkou odolností a v chladnějším počasí vás dokážou příjemně zahřát. K jakému oblečení se ovšem nejlépe hodí? A kdy vynikne jejich elegance ve spojení s určitou vyzývavostí?

  V poslední době si dámy oblíbily šněrovací vyšší obuv zvláště na podzim, což je roční období, k němuž se opravdu dokonale hodí. Ačkoliv tak nemusí na první pohled vypadat, nabízí spoustu pohodlíčka. Pokud chcete model na zimu, pak si můžete pořídit dámské kotníkové boty zateplené.

  Co se týká barev, tak vévodí samozřejmě černá, trendy je ale také vínová, hnědá nebo bílá.

  Kotníkové boty se šněrováním k sukním a šatům

  Šněrovací kotníková obuv bude krásně ladit s kratší sukýnkou nebo dokonce mini, stejně tak ale také se sukněmi delšími. Hodí se k večerním šatům romantického stylu i k poněkud vyzývavějším šatům z kůže či k nejrůznějším sexy kostýmkům. K rockové sukni a motorkářskému outfitu si můžete obléci kotníkové boty opatřené kováním a dalšími drsnými prvky.

  Džíny a kožené kalhoty

  Džíny, ty se hodí skoro ke každé dámské obuvi a platí to i pro kotníkové šněrovací boty. A když džíny, tak ohrnuté, což samozřejmě zdůrazní právě stylové šněrování. Není příliš vhodné nosit vyšší dámskou obuv tak, že ji budou zakrývat dlouhé nohavice.

  Spolehnout se můžete i na kombinaci kožených kalhot a kotníkové obuvi. Tento outfit bude kompletní s koženou bundou a zajisté také s takovými doplňky, co celek ideálně podtrhnou.

  Kotníkové boty se šněrováním mohou být povýšeny o nejrůznější zdobné prvky, kdy největší oblibě mezi moderními ženami se těší například prošívání, dále pak kování a cvočky, a dokonce se můžete pyšnit i kotníkovou obuví na podpatku.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít