Hledat
Filters
Close

Jak vybrat pánskou tašku nejen podle účelu

21. června 2019

Při hledání dokonalé pánské tašky už dávno neplatí, že mužové si pořizují různé modely pouze dle jejich praktičnosti. I tak ovšem tato vlastnost zůstává na prvním místě. Jde tedy o to, aby byla brašna vyrobena s použitím více přihrádek a oddělení, kdy některá mohou posloužit pro uložení peněženky, jiné zase k uložení větších věcí denní potřeby.

Účel tašky

Dobře si promyslete, pro jaké účely chcete brašnu používat, rozhodující jsou takové atributy, jako tvar, materiál, ergonomie, multifunkčnost a v neposlední řadě také vzhled. Zvolit si můžete z následujících možností, které jsou ale pouze výtahem z obrovské škály typů nabízených na trhu:

  • Manažerská- měla by být vybrána tak, aby se do ní daly ukládat dokumenty, ale také třeba rozměrnější předměty, jako je notebook. Manažerská taška by neměla být zbytečně velká, ani nápadná, avšak měly by se do ní vejít nejen papíry.
  • Designová- bude pro muže, kteří dávají přednost stylu, to však neznamená, že byste si museli vždy pořídit pouze nefunkční tašku. Moderní designy jsou v podstatě nekonečné, a tak je z čeho vybírat.
  • Studentské- pro studenty jsou ideální pánské tašky, kombinující stylovost a praktičnost. Velmi vhodné jsou například tašky přes rameno, těšící se oblibě u mnoha mladých lidí.
  • Příruční - jsou v menším provedení, disponují skvělou skladností, nicméně nejsou vhodné na delší cestování. Měly by se do nich vejít věci denní potřeby, jako peněženka, doklady, nějaké to občerstvení, mobilní telefon a třeba i trocha té kosmetiky.

Další: Vintage, Cestovní, Kosmetické, Letadlové, Sportovní

Cestovní tašky

U cestovních tašek se musíme pozastavit. Právě u nich je důležité vybírat pečlivě, a to hlavně podle toho jakým způsobem, kam a čím cestujete. Rozdíl bude například mezi taškou do městské hromadné dopravy a taškou do auta, na kolo, či na pěší cestování.

Prohlédněte si moderní prvky

Možná hledáte pánskou tašku, u níž se najdou nějaké ty moderní inovativní prvky. Zkrátka takovou, která nebude pouze obyčejným zavazadlem, ale usnadní vám život i v jiných ohledech. Kupříkladu si můžeme zmínit vychytané organizéry a různé speciální kapsičky, novátorské otevírací systémy či příjemné provedení ramenního popruhu. Pokud zvolíte tašku s madly, pak i ta by měla být vysoce ergonomická a příjemná v ruce.

Další vychytávky:

  • Reflexní prvky
  • Eko materiály
  • Originální design