Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.czTelefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Dámské kozačky nad kolena- zimní prvek outfitu, který vynikne

  21 I 2020

  O dámských kozačkách nad kolena lze říct, že jsou velice elegantní a vypadají sexy. Trendem mnoha dam jsou již řadu let a zdá se, že jejich obliba spíše stoupá. Není divu, vždyť vypadají úžasně a z ženy učiní skutečnou dámu. Inspiraci v tom, jaké kozačky nad kolena nosit, můžeme hledat například u celebrit, jako jsou některé modelky a herečky.

  Dámské vysoké kozačky se velmi dobře hodí k džínům či k minisukni, při čemž mají ten efekt, že prodlužují nohy a činí je elegantnějšími a samozřejmě vás také dokážou ochránit proti chladu.

  Ideální pro štíhlé nožky

  Over knee boots proslavila zejména značka Stuart Weitzman, což je luxusní výrobce, jemuž dávají přednost právě mnohé celebrity. Ale pozor, nejlépe vyniknou u žen, které mají štíhlé nohy, to ale neznamená, že by byly pouze pro omezenou skupinu. Mohou totiž plnit i ten efekt, že trochu silnější lýtka učiní naoko hubenějšími.

  A co výška?

  Dámské nadkolenní kozačky můžou nosit jak menší ženy, tak také ty, jejichž výška je nadprůměrná. Pokud jste menší postavy, tak si zvolte kozačky s podpatky a získáte tak efekt prodloužení nohou a celé vaší postavy. To vyšší ženy, které by rády ukázaly své dlouhé nohy v plné kráse, můžou sáhnout spíše po kozačkách bez podpatků.

  Výběr barvy

  Při pořizování vysokých kozaček budete zajisté hodnotit různé faktory, mezi které patří i stylové provedení a v neposlední řadě barva. Černá, to je klasika, která nikdy nezklame a hodí se v podstatě ke každému zimnímu outfitu, nabízí se ale také jiné pěkné a univerzální barvy, jako je šedá, bílá, či hnědá.

  Vynikněte

  Nestačí vám obyčejné fádní kozačky, kterých si nikdo nevšimne? Pořiďte si designové vysoké kozačky, u kterých získáte jistotu, že budou opravdu originální a jen velmi těžko potkáte jinou dámu ve stejném. Vzhled takové zimní obuvi mohou zlepšovat různé prvky, jako například:

  • Vyšívání a ornamenty
  • Nevšední barevné provedení
  • Originální materiály