Hledat
Filters
Close

Cestovní kosmetické tašky

21. května 2019

Ať už dámy cestují kamkoliv, kosmetiku a různé důležité drobnosti si berou sebou. V kufru rozhodně není jejich místo, potřebují speciální zavazadlo, a tím jsou právě cestovní kosmetické tašky. Nejsou ale vhodné pouze na cestování, hravě nahradí větší kabelku pro každodenní používání.

Funkčnost a přehlednost

Není pochyb o tom, že cestovní kosmetické tašky jsou skvělým pomocníkem, navíc disponující vysokou funkčností. Většinou mají velké množství kapsiček a přihrádek, do nichž si můžete uložit vše od kosmetiky, až po drobnější předměty denní potřeby, doklady a peněženku. Díky takovému dělení budete mít vždy přehled, stačí si jen věcičky rozdělit tak, abyste je mohli využít v pravý čas.

Hygiena především

Ženy se při cestování rozhodně neobejdou bez toaletních a hygienických potřeb. Dalo by se říct, že do kosmetické tašky si vložíte celou koupelnu. Dominantní zde může být jedna hlavní kapsa, vyrobená ze síťoviny či podobných lehkých materiálů, k tomu budou ideální další přihrádky se zapínáním na klasický či suchý zip.

Udrží tvar

Některé toaletní a kosmetické tašky jsou pružné a poddajné celou svou konstrukcí, jiné mohou disponovat zpevněním, díky němuž si budou držet tvar. Pro tyto účely používají výrobci různé výztuhy a kovová ramínka, případně speciální žebrování.

Poutka a háčky

Moderní kosmetické tašky na cesty navíc často disponují háčky či poutky, co zajistí kupříkladu bezpečné uchycení kosmetických nádobek a parfémů.

Kosmetická pouzdra

Zajímavou variantou cestovní toaletní tašky je kosmetické pouzdro, které se hodí především na kratší cestování. Tohle menší zavazadlo oceníte pro jeho skladnost, klidně ho totiž můžete vložit do kufru či právě do větší kosmetické tašky, nebo ho mít jako jediné sofistikované zavazadlo.