Hledat
Filters
Close

Bílé tenisky ke kalhotám i sukni

12. října 2018

Bílé tenisky patří k obuvi dam, kterou velmi rády nosí v létě a na jaře. Tyhle boty jsou nejen velice pohodlné, ale také se vyznačují univerzálností. Skvěle se budou hodit jak ke sportovnímu outfitu, tak také třeba k sukni nebo jinému spíše společenskému oblečení.

Pohodlná obuv nejen k legínám

Skvělou kombinací jsou bílé tenisky s legínami, jako by byly stvořeny právě pro tento soulad. Pokud si myslíte, že je bude dobré kombinovat s dalšími bílými kousky, není to právě ideální. Ba naopak, nejlépe se budou bílé tenisky hodit ke kontrastní černé. Legíny této barvy tedy můžete doplnit bílými teniskami a k tomu přidat třeba mikinu či svetřík. Celý outfit můžete v chladnějším období roku doplnit pláštíkem.

Sportovní outfit

Bílé tenisky budou rovněž krásně souznít se sportovním oblečením. Spolehněte se na sportovní legíny, džíny a třeba pohodlnou mikinu, a samozřejmě tenisky, v nichž budete vypadat cool. Nic nepokazíte ani stylovou kšiltovkou, která jen podpoří celý sportovní vzhled, navíc vás ochrání před sluncem.

K sukni a šatům

Domníváte se, že bílé tenisky jsou spíše ke kalhotám? Není to tak docela pravda, dají se totiž použít i v případě, že si obléknete sukni. Zapomeňte ale na výrazně barevné a křiklavé modely a svůj šatní doplňte bílými plátěnými nebo koženými teniskami.

Dokonce i honosnější večerní róba by mohla dobře souznít s bílými teniskami, ovšem taková kombinace je spíše pro odvážnější dámy a chce to dostatek citu. Ideální budou takové šaty, co nejsou zbytečně zdobné a dekorované různými prvky, cení se jednoduchost, podobná jednoduchosti tenisek.

Sportování?

Ano, moderní dámské tenisky v bílé barvě se hodí ke sportovnímu looku, ale většinou se jedná o lehčí a méně robustní modely, ne právě nejvhodnější přímo na sportování. Pro tento účel si vyberte pokud možno sportovní boty, co disponují dostatečně tlumivou podrážkou a celkově robustnějším tělem.