Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.cz  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  3 trendy typy pánské zimní obuvi

  22 pro 2020

  Pánové si na zimu rádi obléknou klasické modely obuvi, jako jsou například zateplené outdoor boty, pánské kozačky, pohorky či teplé farmářky. Milovníci trendy zimní pánské obuvi však mají trochu jiné priority. Zde jsou tři velice oblíbené a poněkud méně tradiční typy pánského obutí do chladnější části roku.

  1. Commando boots

  Commando boots, to je vlastně taková obdoba vojenských kanad, které se vyznačují vysokou pevností a odolností. Rádi je nosí nejen motorkáři, rockeři a punkeři, ale také muži vyznávající určitou drsnou extravaganci. Commando boots mohou vypadat opravdu dosti odlišně, nicméně, co se týká barvy, vítězí stará dobrá klasická černá.

  Připravte se ale na poněkud tvrdší podrážku, což však prověření výrobci řeší tím, že vnitřní výstelka boty je o to pohodlnější a vysokou měkkost podrážky tak umí nahradit, zvyšuje tlumivý efekt.

  2. Chelsea obuv

  Chelsea obuv, neboli Chelsea boots, se rovněž těší stále větší oblibě modemanů. Ve většině případů hovoříme o pánské obuvi kotníkové, tak trochu kombinaci kovbojské a společenské obuvi. Vyrábí se z kvalitních materiálů, jako je kůže nebo semiš a vždy vám zaručí jistou originalitu, při čemž se dá kombinovat s ohrnutými, roztrhanými i jinými džínami. A proč právě tohle pojmenování? To bylo tomuto typu pánských bot přiřčeno podle skupiny umělců ze šedesátých let, u nichž jste se s ní mohli často setkat a kteří se tak trochu inspirovali obuví z viktoriánského období.

  3. Duck boots

  Duck boots opravdu trochu připomínají kachní zobák, a to konkrétně ve spodní části. Jedná se o velmi dobrou zimní obuv pro muže, s níž budete mít jistotu, že jen tak nepromokne a poskytne výbornou teplotní izolaci. Spodní „kachní část“ může trochu evokovat holínky, podrážka farmářky, při tom je ale horní polovina vysoce přizpůsobivá a pružná. Tohle jsou nepochybně boty do nepohody, co můžete nosit jak na podzim, tak v zimě.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít