Výsledek hledání pro výraz
E-mail obchod@coolboty.czTelefon +420 734 754 120
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  3 tipy na dětské zimní boty, které zahřejí a budou slušet

  28 II 2020

  Podzimní a zimní období znamená pro rodiče o něco více starostí s oblékáním, ale také s obouváním svých ratolestí. Pojďme si povědět něco o těch nejoblíbenějších typech zimních dětských bot. V článku se budeme věnovat outdoor obuvi, sněhulím i kozačkám, tedy nejvíce osvědčeným variantám.

  Outdoor obuv pro děti

  U outdoor dětské obuvi oceníte různé prvky zvyšující komfort a zároveň schopné chránit dětskou nohu v náročném terénu i v extrémních klimatických podmínkách. Jako příklad si můžeme uvést speciální membránu, chránící proti chladu a zároveň proti vlhku. Pořiďte pro ty nejmenší zimní outdoor boty s reflexními pásky a můžete vyrazit v podstatě kamkoliv, tento bezpečnostní prvek zajistí, že budou dítě vidět i na poměrně velkou vzdálenost a za snížené viditelnosti.

  Dětské sněhule

  Moderní sněhule nosí dospělí a samozřejmě také děti. Jedná se o zimní obuv vhodnou především do sněhu, ale lze zvolit některý z modelů, co slouží jako součást trendy outfitu. Zaměřte se v tomto případě na provedení sněhulí, které bude co nejlehčí, budou disponovat pohodlností, nikde nebudou tlačit a pochopitelně dokážou zahřát, aniž by byla malá nožka omezována v pohybu. I u sněhulí se můžete setkat s membránami, například je to Termo Tex+, jejímž cílem je opět zamezení chladu a vlhkosti.

  Kozačky na procházku

  Zatímco sněhule se velmi dobře hodí na sněhové radovánky, kozačky můžeme považovat spíše za vycházkovou obuv a obutí na běžné městské nošení. Ovšem nemusí to platit bez výjimky, najdou se i velice univerzální modely, které lze obouvat k různým příležitostem. Dětské kozačky už jsou trochu více o stylu a designu, takže se mohou stát součástí vskutku stylového outfitu. Většinou budete kozačky pořizovat dívkám, na trhu ovšem najdete i poměrně pestrý výběr chlapeckých kozaček.